Klíčový zápas máme zde, do Valmezu zajíždí Karviná
pondělí 12.1.2015 | David Kovář |

Klíčový zápas máme zde, do Valmezu zajíždí Karviná

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu přijede do Valmezu tým SK Karviná. Ten je v tabulce těsně za Valmezem s odstupem jednoho bodíku. Karviná v posledním utkání porazila doma silnou Opavu. Bobři v posledním zápase prohráli proti Technice. Předešlé dva domácí duely se jim ale podařilo dobře odehrát, a tak budeme čekat třetí kvalitní domácí utkání z jejich strany.

Bobři se nacházejí v tabulce na 10. místě se ziskem 23 bodů. Mají záporné skóre 72:122. V posledním zápase prohráli na ledě Techniky. Ještě předtím se jim skoro podařilo ovládnout derby proti Vsetínu, jedna vteřina je však dělila nakonec od tří bodů. Navázali tak na dobrý herní výkon proti Přerovu, kdy Bobři porazili v prodloužení první tým v tabulce.

Karviná je zatím na posledním místě. Zatím získala 22 bodů. Má záporné skóre 82:128. V předposledním utkání si odvezla z Břeclavi velmi důležité tři body, no v kole posledním se jim podařilo na výhru navázat a doma se jí podařilo porazit silnou Opavu 5:3.

Jistě to bude ještě těžký záchranářský boj a toto utkání by nám mělo napovědět, který s týmů bude záchraně zase o něco blíže.

Utkání se odehraje ve středu 14.1.2015 v 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Šimek, Kovář, Kaluža – Cink, Baroš, Kuchta, Varga M., Sprušil, Martiník (C), Studený, Tejkl, Škumát, Varga D., Slovák.

SK Karviná: Gleich – Fišera, Mládenka, Hoďa, Zamecznik, Vydra, Jaroch, Čintala, Deutsch - Szajter, Opravil, Dýrr, Pavlačka, Vyčesaný, Chomič, Malík, Kasperlík Ondřej, Kasperlík Martin, Stoklásek, Juhász, Luka.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS