Závěrečný zápas s Novým Jičínem ve znamení charitativní akce a boje o play-off!
čtvrtek 19.2.2015 | redakce |

Závěrečný zápas s Novým Jičínem ve znamení charitativní akce a boje o play-off!

Poslední zápas základní části přinese dvě velmi očekávané situace: Charitativní akci pro děti a naději na postup do play-off! To vše již ve středu, 25.2.2015 od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte podpořit jednak projekt, který pomůže dětem a poté i samozřejmě podpořit domácí Bobry k zisku důležitých bodů!

Hokejisté Valašského Meziříčí mají již s předstihem zajištěnu účast v druhé hokejové lize i pro příští ročník. Ba co víc. Vzhledem k velmi dobrým výsledkům v druhé polovině soutěže, mají na dosah postup do vyřazovacích bojů.
K jistotě postupu do play-off chybí Valachům 2 body. Posledním soupeřem Bobrů v základní části bude celek Nového Jičína.
Tým Nového Jičína momentálně drží šestou pozici právě před Hodonínem o jediný bod. Jak Nový Jičín, tak Hodonín v podstatě narazí na Vsetín, nebo na Porubu v závislosti na výsledcích posledního kola druholigové soutěže.
K postupu však pro Bobry vede cesta jediná: porazit Nový Jičín (v normální hrací době, nebo v prodloužení/nájezdy) a zároveň vítězství Hodonína v Břeclavi za tři body. Obě tyto derby tak rozhodnou o posledním postupujícím a konečném uspořádání dvojic pro play-off.

Proto všechny zveme ve středu, 25.2., aby přišli pomoci Bobrům k zisku důležitých bodů. Situaci nemají Bobři plně ve svých rukou, potřebují na dálku "pomoc" Hodonína.

CHARITATIVNÍ AKCE:

Máte doma nepotřebné, ale zachovalé hračky? Chcete pomoci těm, kteří skutečnou pomoc opravdu potřebují?

Pokud ano, pak neváhejte a doneste, prosím, na poslední zápas základní části z domova své nepotřebné, ale zachovalé hračky.

Smyslem je, aby fanoušci při vstupu na zimní stadion odevzdali své nepotřebné hračky do připravených košů. (Jedná se především o: autíčka, stavebnice, skládačky, puzzle, různé komiksové postavy, panenky, dřevěné hračky, vláčky, vrtulníky, dětská vozítka, hračky na zahradu, tříkolky, auta na dálkové ovládání, vzdělávací hračky, atd.) Z hygienických důvodů nejsou vhodní plyšáci.

Tyto hračky následně poslouží dětem v Dětském domově, Kojeneckém a dětském centru a azylovém domě pro matky s dětmi ve Valašském Meziříčí.

Po první třetině budou na ledě vidět nejmenší naděje valašskomeziříčských Bobříků, kteří Vám předvedou své mini zápasové klání.

V polovině utkání navíc budou vylosováni tři majitelé zakoupených vstupenek, kteří obdrží od klubu hodnotné ceny!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS