Měli jsme dobrou partu a fanoušci byli výborní, říká Antonín Sprušil
čtvrtek 19.3.2015 | David Kovář |

Měli jsme dobrou partu a fanoušci byli výborní, říká Antonín Sprušil

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Antonínem Sprušilem, který letos oblékal prvním rokem dres Bobrů a umístil se na třetí příčce v kanadském bodování v týmu. Jak hodnotí letošní sezónu? Zůstane u Bobrů i příští sezónu? Nejen tyto odpovědi najdete uvnitř článku.

Ahoj Tondo, tak jak by si zhodnotil letošní sezónu?

Bohužel se nám nepodařilo splnit náš cíl, kterým byl postup do play off, proto sezónu nemůžu hodnotit jako úspěšnou. Na druhou stranu, naše dobré výkony a výsledky v druhé polovině soutěže by mohly být dobrým příslibem do nadcházející sezóny.

Skončil jsi v týmu na třetí příčce v kanadském bodování, bereš to jako úspěch? Jak vlastně hodnotíš sezónu po hráčské stránce?

Samozřejmě jsem za kanadské body rád. Hodně jsem jich vytěžil ze spolupráce s Ondrou Martiníkem a Davidem Vargou, kteří se v průběhu sezóny dostali do skvělé formy. Já jsem si alespoň trochu spravil chuť po loňské sezóně v Novém Jičíně, která mi naopak bodově vůbec nevyšla. Byla to dlouhá a náročná sezóna. Dlouhou dobu jsme se pohybovali v sestupovém pásmu, což nebylo zrovna příjemné. Ale dokázali jsme se zvednout a zbytek sezóny jsme si užili. V celkovém součtu nám nakonec chyběly 2 body k postupu do play off, což bylo pro nás hodně kruté.

Líbilo se ti ve Valmezu? S kým sis nejvíce rozuměl v šatně?

Určitě se mi tady líbilo. Měli jsme zde dobrou partu a také fanoušci byli výborní. Hlavně kvůli nim nás mrzí, že se nám nepodařilo do play off probojovat. Rozuměl jsem si úplně se všemi. Kluci byli moc fajn a v kabině panovala vždycky dobrá nálada.

Který zápas byl pro tebe nejlepším a naopak nejhorším?

K těm lepším bych řadil například domácí zápas proti Hodonínu, který jsme po divoké přestřelce vyhráli 9:7. Naopak nerad vzpomínám například na debakly v Opavě či v Karviné, nebo třeba na utkání v Břeclavi, ze kterého jsem si odnesl zranění kolene.

koťátko

Jak to u tebe vypadá do příští sezóny, zůstaneš u Bobrů?

Zůstal bych rád. Bude však záležet na tom, jestli bude zájem i ze strany vedení a trenéra. Hostování mi skončilo, teď jsem zase zpátky hráč Přerova a co bude dál se uvidí.

Jak trávíš pauzu? Chystáš se někam na dovolenou?

Po náročné sezóně hlavně odpočívám. Dá se říct, že televize a postel jsou teď mí dva nejlepší kamarádi Ale pohyb mi už začíná chybět, takže už pomalu vyhlížím začátek fotbalové a inlineové sezóny. Zatím nic v plánu nemám. Posledních pár let jsem vždycky dovolenou trávil u moře, letos ale nejspíš zůstanu doma.

A co play off, sleduješ ho? Komu přeješ vítězství?

Play off samozřejmě sleduji. Ve finále na sebe narazí 2 týmy, ve kterých jsem kdysi působil a mám zde spoustu kamarádů. Určitě to bude zajímavá série, ve které bych favorizoval spíše Přerov.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS