Představujeme partnera klubu: UNI HOBBY Market
pondělí 29.6.2015 | redakce |

Představujeme partnera klubu: UNI HOBBY Market

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí bude na svých stránkách představovat postupně své partnery a sponzory pro nadcházející sezónu 2015/2016. Nadále budou tedy prezentovány firmy a společnosti, které finančně či materiálně podpoří pro nadcházející ročník lední hokej ve Valašském Meziříčí. Jako první představujeme společnost, která má jednu z osmi svých prodejen v České republice i ve Valašském Meziříčí a rozhodla se letos podpořit Bobry v našem městě. Největší český řetězec hobby prodejen - UNI HOBBY Market.

Supermarket UNI HOBBY Market se zabývá prodejem potřebo pro dům, byt i zahradu. Nabízí míchaní barev, přířez a pořez dřeva, olepování hran, šití na zakázku, rozvoz zboží, pomoc při naložení zboží a finanční služby. Vyrábí klíče. Prodává zboží v oblastech stavebnin, železářství, nářadí, domácích potřeb, sanity a barev.
Suparmarkety UNI HOBBY Market jsou dnes již součástí všedních dní celé naší společnosti nejen ve městech, ale také na vesnicích. Momentálně můžete supermarket UNI HOBBY Market najít například v Brně, Českých Budějovicích, Hodoníně, Jihlavě, Pardubicích, Zlíně a právě ve Valašském Meziříčí.

webové stránky partneru klubu: UNI HOBBY MARKET

"Jsme rádi, že jsme se společně dohodli na podmínkách v rámci podpory ledního hokeje v našem městě a věříme, že spolupráce mezi tímto významným supermarketem v oboru "hobby" a hokejovým klubem, bude přenesena i do dalších let ", zhodnotil přínos pro klub člen klubu a obchodní zástupce Bobrů, David Křížek.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS