Bobři hlásí dalšího partnera pro nadcházející ročník -  Diamant Unipool, s.r.o.
sobota 4.7.2015 | redakce |

Bobři hlásí dalšího partnera pro nadcházející ročník - Diamant Unipool, s.r.o.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení Bobrů takřka nespí. Intenzivně probíhají jednání s dalšími možnými partnery a sponzory celého hokejového klubu. Nyní Vám přinášíme dalšího partnera, který pro letošní sezónu finančně podpořil hokejový klub. Jedná se o firmu Diamant Unipool s.r.o., předního výrobce bazénů a zastřešení v ČR.

Bazény Diamant Unipol s.r.o.jsou předním výrobcem bazénů a zastřešení v ČR a proto Vám bazén či zastřešení dodá firma v krátkém termínu.

Plastové bazény vyrábí již 20 let. Podívejte se proč svěřilo výrobu svého bazénu firmě Diamant Unipol více než 6000 zákazníků. Přenechejte výrobu svého bazénu profesionálům.

Zastřešení bazénu je jediným způsobem, jak využít bazén téměř po celý rok. Jako jediný výrobce v Česku nabízí zastřešení, které neruší Vaši zahradu.

Bazény Diamant má na zahradě i v interiéru přes 6000 zákazníků z celé Evropy. České bazény Diamant vyrábí pouze na míru v areálu s rozlohou 5000 m2 ve Valašské Meziříčí. Při výrobě bazénu používají moderní automatické CNC stroje a německý bazénový plast POLYSTONE. S výrobou bazénů a dodávkou na klíč mají 20 let zkušeností.

webové stránky Diamant Unipool s.r.o.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Odehrané 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí