Bobři získali další partnery pro nadcházející hokejovou sezónu
úterý 18.8.2015 | redakce |

Bobři získali další partnery pro nadcházející hokejovou sezónu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí získal nové partnery pro nadcházející sezónu v rámci podpory ledního hokeje. Pojďme si jednotlivé partnery, kteří podpořili jakkoliv klub svými možnostmi, představit.

Aostav s.r.o.

webové stránky aostav s.r.o.

Firma nabízí revitalizace panelových domů, stavby rodinných domů i suché výstavby včetně zpracování projektové dokumentace a odborného posudku. V zásadě se jedná o kompletní služby od přípravy projektu, vlastní realizace zateplení obvodových stěn, i výměny oken a výplní otvorů. Zajišťují vodohospodářské či průmyslové stavby, zateplení či rekonstrukce fasád.Jsme držiteli certifikátů: ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 ČSN OHSAS 18001:2008

Kalírna Zlín - Chytil spol. s r.o.

webové stránky Kalírna Zlín - Chytil spol. s r.o.

Firma se zabývá tepelným a chemicko-tepelným zpracováním kovů. Cílem bylo vytvořit ze zastaralého, léty neobnovovaného a ztrátového provozu prosperující kalírnu s moderním zařízením. Za tímto účelem firma postupně pořídila počítačem řízené linky na cementování, kalení a zušlechťování s možností vsázky od 50 do 350 kg na jednu a na nitridování se vsázkou až 500 kg.
Mimo těchto automatizovaných zařízení naše firma provozuje solné lázně a to jak na kalení a zušlechťování, tak na karbonitridaci (TENIFER QPQ). V roce 2007 jsme rozšířili provoz do Valašského Meziřící

POSAD STEEL, s.r.o.

webové stránky POSAD STEEL, s.r.o.

Firma se sídlem ve Valašském Meziříčí je nástupnickou společností firem Jiří Posád,POSAD-TECH-MONTAGE a Miroslav Posád,MONTÁŽE. Cílem této společnosti bylo navázat na více než desetiletou tradici těchto firem,jejichž základem je výroba a montáž v chemickém,potravinářském či energetickém průmyslu. Pro zákazníky z oblasti zpracovatelského průmyslu vyrábí a montuje konstrukce zařízení štěrkoven, pískoven, zařízení na výrobu betonu apod.
V dodávkách pro výstavbu v energetickém průmyslu jsou to kusové dodávky potrubních systémů, tlakových nádob, výměníků atp. POSAD STEEL,s.r.o. také dodává technologické celky pro čistírny odpadních vod v ČR i Evropě.Jedná se o technologie aktivačních, usazovacích, dosazovacích, zahušťovacích, vyhnívacích nádrží včetně plynového hospodářství a plynojemů.Je také významným výrobcem ocelových konstrukcí.

Všem novým partnerům děkujeme!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS