Bobři získali další partnery - Pneuservis U Kopeckých a KSK System
pátek 21.8.2015 | redakce |

Bobři získali další partnery - Pneuservis U Kopeckých a KSK System

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Klub HC Bobři Valašské Meziříčí získal další partnery pro nadcházející sezónu. Staly se jimi firmy KSK Systém, s.r.o. a Pneuservis U Kopeckých.

KSK System, s.r.o.

webové stránky KSK System, s.r.o

Společnost KSK-System, spol. s r.o. byla založena v Zubří v roce 1994 a od té doby se s úspěchem věnujeme výrobě a montáži plastových oken a dveří. Většina zaměstnanců a vedení firmy se však tomuto oboru podnikání věnuje již od roku 1990. Společnost ve své historii prošla veškerým vývojem a změnami trendů ve výrobě plastových oken a dveří a díky tomu dokážeme vždy odborně a zároveň se vší odpovědností poradit. Vzhledem k charakteru zakázek není společnost KSK-System jednostranně zaměřena. Jsme schopní uspokojit zákazníky požadující jediné okno ale stejně tak stavební firmu, která potřebuje okna a dveře do velkého objektu. Škála produktů, kterou nabízíme, je velmi široká a záleží jen na Vás, pro která okna a dveře se rozhodnete. Usnadní Vám to Zákaznické centrum a moderní software odhalí, jak mohou Vaše okna předem vypadat. S více než 1600 profily a doplňky pro různé linie okenních systémů zaručeně najdete ten správný rámec pro Vaše okna. Naše společnost už několik let úspěšně těží ze spolupráce s německým výrobcem vícekomorového systému VEKA, který po celém světě zaujímá přední postavení na trhu. Program produktů VEKA zahrnuje systém profilů pro okna, dveře a rolety, které skýtají ideální řešení co do funkčnosti, účinnosti a stability a pohodlného ošetřování, životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a to i tam, kde architektura okolí a komplikované tvary kladou vysoké požadavky. Naším cílem je maximální spokojenost každého zákazníka, proto dbáme nejen o kvalitu výroby oken a dveří, ale i o kvalitu a rozsah souvisejících služeb. Díky tomu není společnost KSK-System pouhým dodavatelem, ale je vnímána jako partner při výběru a dodávce plastových, oken a dveří pro Váš dům či byt.

Pneuservis u Kopeckých

webové stránky Pneuservis u Kopeckých

Pneuservis u Kopeckých již řadu let poskytuje profesionální, komplexní a kompletní služby v oblasti pneu. Našim primárním cílem je vždy zajistit našim klientům špičkový servis.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS

© 2001-2020 HC Bobři Valašské Meziříčí & eSports.cz, s.r.o. | RSS

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hcvm.cz