Ivo Kratěna: Zápas jsme nezvládli
pondělí 9.3.2009 | Michal Václav |

Ivo Kratěna: Zápas jsme nezvládli

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes vysokou prohru hostujícího týmu z Valašska na ledě ambiciózního týmu ze Šumperka je cíl splněn. Vyjádření k zápasu nám nyní poskytl hráč, který dříve právě v tomto týmu z podhůří Jeseníků hrával. Bobři sice branku nevstřelili, nicméně konečné 2. místo v základní části je zajisté velkým úspěchem celého klubu. Nejen na otázky týkajících se zápasu právě se Šumperkem nám odpovídal „třetí do party“ druhého útoku útočník Ivo Kratěna.

Jak bys ze svého pohledu zhodnotil dnešní zápas?

No tak určite negativně, zápas jsme nezvládli, byli jsme horší ve všech činnostech, prostě nám to dneska nevyšlo.

Jak myslíš, že dnešní výkon ovlivnila neúčast Pavla Šebesty?
Tak určitě bylo znát, že Pavel dneska do hry nezasáhl, je to náš kapitán, celou sezonu ten mančaft táhl, takže dneska určitě chyběl.

Překvapil vás dnes Šumperk se svou hrou, kterou předváděl?
Určitě né, Šumperk je kvalitní mančaft, věděli jsme, že na nás vlítnou, chtěli jsme hrát oba o to první místo, bohužel pro nás, vyšlo to domácím.

Dnes to v útoku nebylo produktivní, čím to?
Je pravda, že dneska těch šancí tam moc nebylo, když už jsme si nějaké vypracovali, tak skvěle Pavel Maláč zasáhl, ale znova opakuji, dnes to dopředu moc nešlo.

Dostali jste opět brzy dva góly...
Tak určitě jsme nechtěli prohrát, ale když prohráváte u takového mužstva jako je Šumperk o dvě branky, je to špatné, nezvládli jsme to, museli jsem hru otevřít a z toho pak padaly góly.

Blíží se vyřazovací část sezóny, s jakým cílem stupujete do této části sezony?
Tak cílem doposud bylo urvat co nejlepší výsledek, historický pro Valmez je přímý postup, dneska s tímto postavením v tabulce jaký je, bychom chtěli jít ještě dál, konkrétní cíle ještě nemáme, uvidíme, jak zahrajeme dál proti soupeři, který nám vzejde z předkola.

Který tým Ty osobně bys preferoval do prvního kola play -off?
Play -off je jiná soutěž. Tak tam už si člověk nevybere, takže je to úplně jedno, na koho narazíme, hlavní je, že budeme mít výhodu domácího kluziště, toho se pokusíme využít, hraje se na dva zápasy, takže první zápas bude rozhodovat.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS