Po týdenní pauze přivítají Bobři Kopřivnici
čtvrtek 3.12.2015 | Richard Müller |

Po týdenní pauze přivítají Bobři Kopřivnici

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři se připravují na příjezd soupeře, kterého ještě v sezóně neporazili. Na minulé utkání s Kopřivnicí by modrobílí nejraději zapomněli. Prohra 10:2 znamenala pro Bobry jeden z nejhorších výsledků sezóny. Nováček ligy Kopřivnice si zatím vede poměrně dobře. Nyní mají Bobři před sebou již třetí pokus na to, aby svěřence Václava Slabého obrali o body, stejně jako se jim to povedlo v předešlém kole na horké půdě Frýdku-Místku. Utkání začíná v sobotu 5.12.2015 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďtě Bobry podpořit v honbě za vítězstvím.

Bobři se průběžně nacházejí na 11. místě se sedmnácti body. V čerstvé paměti mají skvěle odehraný zápas na ledě prvního celku tabulky Frýdku-Místku. Tým Petra Tejkla postupně zlepšuje herní projev a cílem týmu je zvednout se ze spodních pater tabulky. První krok k tomu by chtěli Bobři učinit už v domácím zápase s Kopřivnicí, i když ví, že to nebude jednoduché.

Kopřivnici patří v tabulce 7. místo a na kontě má 35 bodů. Z posledních pěti zápasů dokázali čtřikrát vyhrát. Nad jejich síly byl pouze Frýdek-Místek, se kterým prohráli na domácím ledě 0:6. Mezi nejlepší hráče týmu patří dva jmenovci Adam Kofroň (11+9) s Adamem Červenkou (8+12). Oba táhnou kopřivnickou ofenzívu. Naposledy poznali sílu Kopřivnice břeclavští Lvi. Je jen otázkou, zda se tomuto týmu z města automobilů povede vyhrát i čtvrtý zápas v řadě.

Soupiska obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Čáp) – Matyáš, Kovář, Černín, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík – Martiník, Sprušil, D. Varga, Studený, Kubo, Pořický, Kuchta, Slovák Augustýn, M. Varga, Baroš.

HC Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Jindřich, Marek, Merenda, – Kofroň, Bartošák, Slovák, Sluštík, Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek, Pargáč, Mach, Horák, Červenka.

Nominace rozhodčích:

Obadal - Axman, Blaha.

On-line přenos:

Textový přenos přímo ze stadionu ve Valašském Meziříčí můžete sledovat v sobotu 5.12.2015 od 17:00 ZDE.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS