Na led Bobrů přijedou Žihadla z Moravských Budějovic
neděle 13.12.2015 | Richard Müller |

Na led Bobrů přijedou Žihadla z Moravských Budějovic

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Čím dál více jsou Moravské Budějovice označovány za černého koně soutěže. Nyní se tento tým v rámci 27. kola představí i na valašském ledě. Podle všeho čeká Bobry velmi nepříjemný soupeř, se kterým letos ještě nevyhráli. Utkání se odehraje ve středu 16.12.2015 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Tým okolo trenéra Petra Tejkla v minulém kole těsně podlehl Novému Jičínu. Chuť vítězství nepoznali ani v Břeclavi. Další příležitost mají Bobři nyní. Oproti předešlým dvoum utkáním hrají tentokrát Bobři na domácím ledě, na kterém porazili Kopřivnici 6:4. Je jen otázkou, zda i v tomto zápase udělají modrobílí ze svého svatostánku nedobytnou pevnost.

Vyhrají Žihadla i pátý zápas v řadě?

Výkon Moravských Budějovic stoupá strmě nahoru. Po třech prohrách v řadě se tým pod vedením Jiřího Recha vzpamatoval a vzápětí si mohl připsat čtyři důležitá vítězství v řadě. Největší úspěch zaznamenali, když porazili doma Frýdek-Místek 6:4 a stali se tak jedním ze svou týmů, kterému se to v základní hrací době povedlo. Ovšem body na ledě Kopřivnice či Poruby se také počítájí. Pomyslný vykřičník pro Bobry poslali v minulém kole s Břeclaví. Lví smečku totiž porazili vysoko 9:4. Po čtyřech kanadských bodech si zapsali Pěška a Havel. Právě Lukáš Havel (22+13) se tím dostal do čela týmových statistik o čtyři body před Filipa Matějku (20+11).

Statistika týmu:

MB - Břeclav 9:4
Kopřivnice - MB 3:9
MB - Frýdek-Místek 6:4
Poruba - MB 4:6
Karviná - MB 6:2

Pořadí: 5.
Body: 44 Skóre: 117:97

Soupisky obou týmů z minulého kola

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Čáp) – Matyáš, Kaluža, Franek, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík, Janota, Sprušil, Varga D., Studený, Kubo, Pořický, Varga Mar., Slovák, Augustýn, Varga Mir., Kuchta, Podešva, Kývala

HC Moravské Budějovice 2005: Šťastný (od 6. Máj) – Peroutka, Šťáva, Randa, Fejt, Sechovec, Pelikán, Sobotka – Rytnauer, Matějka, Pěška, Havel, Paták, Mikeš, Trojan, Horký, Juráň, Lander, Lupač

Nominace rozhodčích

Kika – Hanzlík, Šimčík

Textový on-line přenos

Pro ty, kteří se na stadion nedostanou jde připraven online přenos ZDE.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS