V posledním zápase letošního roku přivítáme Hodonín
středa 23.12.2015 | David Kovář |

V posledním zápase letošního roku přivítáme Hodonín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V posledním zápase letošního kalendářního roku přivítají Bobři na svém ledě tým z Hodonína. Ten se zatím v tabulce nachází na velmi dobré čtvrté příčce. Bobři jsou stále na předposledním jedenáctém místě, za zmínku však stojí výhra v posledním zápase na půdě Opavy. Přijďte podpořit Bobry v posledním zápase roku 2015 a to v úterý, 29.12.2015 od 18.hodin.

Domácí Bobři se nacházejí v tabulce na jedenáctém místě se ziskem 23 bodů. Mají záporné skóre 72:133. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Václav Studený (9+8), David Varga (7+9) a Jan Podešva (5+10).

Hodonín se nachází v tabulce na čtvrtém místě se ziskem 52 bodů. Má kladné skóre 113:84. Mezi nejproduktivnější hráče Hodonína patří Zdeněk Jurásek (19+22), Martin Špok (12+23) a Dominik Matula (11+9).

HC Bobři Valašské Meziříčí: výhra, prohra, prohra, prohra, výhra.

SHK Hodonín: výhra, prohra, výhra v prodloužení, výhra, výhra.

Tento zápas se odehraje v úterý 29. 12. 2015 v 18:00 na stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy

HC Bobři Valašské Meziříčí: Neužil (Sekula) – Vokurka, Kaluža, Kovář, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík – Baroš, Sprušil, D. Varga, Studený, Kubo, Pořický, Martin Varga, Slovák, Augustin, Miroslav Varga, Kuchta, Kývala, Podešva.

SHK Hodonín: Kotvan (Zavadil) - Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škápik, Jedlička, Polesný - Matula, Sajdl, Kuba (A) - Peš (C), Jurásek (A), Špok - Černohous, Charvát, Kučera - Janás, Tomi, Garanin.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS