Začíná poslední část sezóny, soupeřem Bobrů bude Frýdek-Místek
čtvrtek 14.1.2016 | Richard Müller |

Začíná poslední část sezóny, soupeřem Bobrů bude Frýdek-Místek

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Sobotním zápasem 34. kola ligy se dostane sezóna do své poslední čtvrtiny. Jak už asi mnozí tuší, soupeřem Bobrů bude na domácím ledě favorizovaný Frýdek-Místek. Tým, který si v průběhu loňské části vydobyl svými výsledky značný respkt, pokračuje ve stejně suveréních výkonech dále. Avšak Bobři patří k těm, kteří dokázali v Polárce frýdecko-místecké značně potrápit a nečekaně tím dostat utkání až do nájezdů. O tom, zda se k podobnému výkonu vyburcují svěřenci Davida Handla i nyní, se můžete přesvědčit v sobotu 16.1.2016 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Krize Bobrů na domácím ledě se čím dál více prohlubuje. Na domácí vítězství čekají modrobílí už více než měsíc a body vozí poslední dobou jen z venkovních zápasů. Nutno podotknout, že prolomení těchto neúspěchů bude s ambiciózním Frýdke-Místkek velmi náročné. Avšak pokud Bobři získali bod v Polárce, mohou na svůj výkon navázat i doma a konečně potěšit fanoušky alespoň svým nasazením.

Zastaví se mašina ve stanici Valašské Meziříčí?

Už se začátkem ročníku bylo jasné, kdo se chce na své protivníky dívát z nejvyšího patra tabulky. Jako první to na vlastní kůži pocítili právě Bobři. Nebyli zdaleka jediní, kteří si odvezli z Frýdku-Místku debakl. V dalším vzájemném utkání u soutoku Bečev to dopadlo podobně. Dobré vzpomínky mají ale Valaši na poslední zápas ve Frýdku-Místku, ze kterého si po nájezdech přivezli vydřený bod. Pro Frýdek-Místek to znamenalo přerušení série výher po sedmi zápasech.

Od 29. prosince jsou ale opět k nezastavení. Nejblíž k prohře měli doma s Kopřivnicí, kde si i přesto poradili se svým soupeřem nejmenším možným výsledkem (1:0). V minulém kole se představili v Břeclavi a tým z jihu Moravy udolali v poměru 5:3.

V týmu Jiřího Juříka se pravidelně střídají brankáři Daneček, Hlaváč a Šimboch. Naprostým lídrem statistik je Vladimír Luka (25+24). Skvělými výkony se prezentují Aron Chmielewski (18+13), který pravidelně nastupuje i v nejvyšší lize za třinecké Oceláře, či mládežnický reprezentant Vít Christov (16+11).

Statistika týmu:

Břeclav - Frýdek-Místek 3:5
Frýdek-Místek - Kopřivnice 1:0
Frýdek-Místek - Nový Jičín 6:2
Poruba - Frýdek-Místek 1:3
Frýdek-Místek - Karviná 7:1

Umístění: 1.
Body: 87 Skóre: 180:55

Soupisky obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel – Černín, Janota, Valentík, Žabčík, Hradil, Tomek, Mikel, Kovář – Sprušil, Varga D., Studený, Martiník, Pořický, Varga Martin, Podešva, Kývala, Varga Miroslav, Kuchta, Slovák, Baroš

HC Frýdek-Místek: Daneček - Dresler, Jeník, Heider, Foltýn, Fišera, Adámek, Kvapil, Franek, Piecha, Klimša, Kovařčík, Samiec, Chmielewski, Káňa, Schwarz, Cienciala, Růžička, Luka, Jaroš, Christov

Nominace rozhodčích:

Kika – Šimčík, Holibka

Textový on-line přenos

Pro ty, kteří se nedostanou na stadion je připraven online přenos - onlajny.cz.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS