Po dvou nezdarech přichází derby s Kopřivnicí
pondělí 18.1.2016 | David Kovář |

Po dvou nezdarech přichází derby s Kopřivnicí

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři zajíždějí po dvou nezdarech k derby do nedaleké Kopřivnice. Ta se jako nováček nachází v tabulce na překvapivém devátém místě. Bobři poslední zápas prohráli o čtyři branky, naopak Kopřivnice vyloupila Břeclav a nasázela jí pět branek. Máme se dnes na co těšit.

Bobři se nacházejí v tabulce na jedenáctém místě se ziskem 25 bodů. Mají záporné skóre 82:177. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Václav Studený (9+8), David Varga (7+9) a Jan Podešva (5+10).

Kopřivnice se nachází v tabulce na devátém místě se ziskem 39 bodů. Jako nováček je tedy překvapením. Má záporné skóre 119:140. Mezi největší opory týmu patří brankář Adam Vrba, obránce Ondřej Chalupa a útočnici Martin Tomášek, André Niec, Adam Červenka.

HC Bobři Valašské Meziříčí: prohra, prohra, výhra v prodloužení, prohra, prohra.

HC Kopřivnice: prohra, prohra, prohra, prohra, výhra.

Tento zápas se odehraje ve středu 20. 1. 2016 v 18:00 na stadionu v Kopřivnici.

Pravděpodobné sestavy

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Sekula) – Mikel, Kovář, Černín, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík, Janota – Sprušil (A), Varga D., Studený (A), Slovák, Pořický, Varga Mir., Kuchta, Kývala, Varga Mar., Martiník (C), Baroš.

HC Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Teper, Čintala, Dusík, Merenda, Matějek, Vydra, Marek – Červenka A., Stránský, Mach, Tomášek , Matějek, Slovák, Sluštík , Pargáč, Hrubý.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS