Prolomí Bobři dosavadní neúspěchy v zápase proti Novému Jičínu?
pondělí 25.1.2016 | Richard Müller |

Prolomí Bobři dosavadní neúspěchy v zápase proti Novému Jičínu?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Už naposledy v této sezóně proti sobě nastoupí mužstva, jejichž domovské stadiony odděluje necelých dvacet kilometrů. Ještě větší cifru můžeme zpozorovat, pokud se podíváme na bodový náskok novojičínských vůči valašskomeziříčským Bobrům, který činí aktuálně dvacet sedm bodů. Poslední dvě vzájemná utkání však znamenala především tuhý boj o těsná vítězství, který by se k radosti každého fanouška mohl uskutečnit i tentokrát. Plánovaný začátek tohoto derby je ve středu 27.1.2015 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Bilanci ze vzájemných zápasů současného ročníku ligy vede Nový Jičín, který dokázal nejprve rozdrtit modrobílé 11:1 a v dalším domácím zápase udržet vedení 3:2. Na domácím svatostánku ale Valaši nedovolili svému soupeři bodovat. Náboj by utkání neměl sebrat ani fakt, že Bobři už se svým postavením v tabulce více méně moc nezmůžou. Zato Nový Jičín se přetahuje s Moravskými Budějovicemi o 6. příčku v tabulce.

Úderné duo dvou Jakubů si brousí zuby na bobří hráz!

Dobrou formu nového Jičína přetla až prohra s Techniku Brno. Předtím dokázali vyzrát po nájezdech například na Vsetín, nebo porazit hodonínské Drtiče vysoko 7:3. Na Bobry by se měli novojičínští vrhnout s bodově produktivní dvojicí útočníků Jakub Lehečka (9+27) a Jakub Ižacký (18+15). Mezi nejlepší obránce patří Patrik Flašar (4+13) a v bráně si nejvíce minut odchytal David Iláš.

Statistika týmu:

Nový Jičín - Technika Brno 0:3
Břeclav - Nový Jičín 2:3p
Nový Jičín - Vsetín 3:2sn
Kopřivnice - Nový Jičín 2:3
Nový Jičín - Hodonín 7:3

Umístění: 7.
Body: 52 Skóre: 131:133

Soupisky obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (od 48. Sekula) – Zábojník, Tomek, Valentík, Žabčík, Kovář – Kuchta, Slovák, Baroš, Sprušil (A), Varga D., Studený (A), Martiník (C), Pořický, Varga Mar., Kubo, Kývala, Varga Mir.

HK Nový Jičín: Kozák (Chvostek) – Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa (A), Vašut (C), Cabák, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan (A), Lehečka, Zdeněk, Hlaváč, Málek, Ižacký, Novotný

Nominace rozhodčích:

Škach – Blaha, Goňa

Textový on-line přenos

Pro ty, kteří se nedostanou na stadion, je připraven online přenos - onlajny.com.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS