Bobry čeká daleká cesta do Moravských Budějovic
pátek 29.1.2016 | Richard Müller |

Bobry čeká daleká cesta do Moravských Budějovic

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Základní část sezóny se nám pomaličku chýlí ke konci a Bobři mají před sebou poslední daleký výjezd do Moravských Budějovic. Celek, který ještě minulou sezónu bojoval v západní skupině, umí zatím modrobílé Valachy vždy potrápit. Poslední vzájemný zápas na ledě Bobrů skončil velmi atraktivním výsledkem 7:11. Tentokrát se ale Žihadla představí na domácím ledě, odkud si Bobři odvezli zatím jediný výsledek, a to porážku 1:7. Začátek utkání je stanoven v sobotu 30.1.2016 od 17:00.

Výsledkové neúspěchy na straně Bobrů stále pokračují. Tým vedený Davidem Handlem už po několikáté v této sezóně neudržel vedení na své straně a v minulém zápase podlehl Novému Jičínu, čímž prohloubil počet nevyhraných utkání na pět v řadě. Dobrou zprávou může být pro modrobílé to, že se mezi tři tyče po delší době vrátil zkušený přerovský gólman Jiří Slovák, který si zatím vede v dresu Bobrů velmi dobře.

Bobři už pomalu přemýšlejí, jak se co nejlépe připravit na play-out. Nejnovější posila do zadních řad Lukáš Zábojník (1+2), se ukázala jako dobrý tah vedení, které angažmá tohoto důrazného beka dotáhlo až do konce. Co se týče statistik, stále platí to, že Václav Studený (15+14) si upevňuje pozici lídra týmu, jehož následuje David Varga (10+10).

Stanou se Žihadla vůči Bobrům neporažené?

Nováček ligy, často označován jako černý kůň soutěže, trápí celky i z vyšších pater tabulky. Jejich výkony jsou velmi stabilní a v jejich výsledcích se jen zřídka objevují výkyvy. Moravské Budějovice bojují společně s Novým Jičínem o lepší umístění pro play-off, respektive 6. místo v konečném pořadí.

Do utkání 38. kola by měli nastoupit proti Valašskému Meziříčí i s Lukášem Havlem (28+22), který vede týmové statistiky. V bráně Žihadel se střídá Jiří Šťastný a Milan Máj.

Statistika týmu:

Břeclav - MB 2:3
MB - Kopřivnice 5:2
Frýdek-Místek - MB 7:3
MB - Poruba 3:5
MB - Karviná 7:2

Pořadí: 6.
Body: 56 Skóre: 161:145

Soupisky obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sekula) – Zábojník, Tomek, Valentík, Varga Mar., Mikel, Hradil – Slovák, Baroš, Sprušil (A), Varga D., Studený (A), Martiník (C), Pořický, Kuchta, Kubo, Kývala, Varga Mir., Podešva

HC Moravské Budějovice: Šťastný (Vejvoda) – Peroutka, Šťáva, Jaroš, Sechovec (A), Pelikán, Sobotka, Kliment – Pěška, Matějka, Rytnauer (A), Havel, Paták, Mikeš, Trojan (C), Horký, Krutiš, Lupač, Vlašín. Trenér: J. Rech.

Nominace rozhodčích:

Humpolíček – Kříž, Čuňočka

Textový on-line přenos

Pro ty, kteří se nedostanou na stadion, je připraven online přenos - onlajny.com
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS