Musíme táhnout za jeden provaz. Bobři se nachází v nelehké situaci
pondělí 1.2.2016 | Richard Müller |

Musíme táhnout za jeden provaz. Bobři se nachází v nelehké situaci

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Plány před začátkem sezóny vypadaly značně jinak, než aktuální pozice Bobrů. Tým se dostal v závěru základní fáze na poslední místo a špatná nálada se nese jak mezi fanoušky, tak i především hráčskou kabinou. Přesto všechno musí tým okolo Davida Handla posbírat všechny své síly a semknout se k nejlepším výkonům, kterých bude v následující duelech potřeba. Více podrobností a vyjádření vedení klubu si můžete přečíst ve článku níže.

Bobři prožívají těžké chvíle

Bobrům nevychází závěr sezóny vůbec podle představ. Místo toho, aby si zvedali psychiku a dobrou náladu, která bude v play-out nezbytná, prohrávají, leč někdy smolně, duel za duelem. V tuto chvíli se šňůra prohraných zápasů vyšplhala na 6 soubojů v řadě.

Začátek téhle mizérie přišel nejspíše v domácím utkání s Hodonínem, když dostali od svého soupeře příděl devíti branek. Poté následovalo derby ve Vsetíně, kde to dopadlo ještě hůře a Bobři odjížděli s dvanácti góly na triku. Od té doby se povedlo Valachům vyhrát jen, v té době poslední, Karviné, ještě k tomu až na nájezdy.

V minulém kole jeli Bobři na dalekou zajížďku do Moravských Budějovic. V utkání sice vstřelili první branku, nutno podotknout že podobný scénář znají Bobři v této sezóně takřka dokonale, ale vedení si neuhlídali. Na konci zápasu viděli diváci jasné skóre pro domácí Žihadla 6:1.

Od debaklu nezachránil Bobry ani, jindy výtečný gólman, Jiří Slovák, který se vrátil po delší odmlce zpět do klece modrobílých. V tom samém kole vyhrála i Karviná na ledě Nového Jičína a Bobři tím pádem upadli na dno tabulky. Hru, především obranu, mužstva sice oživil, ale s výsledky nic nenadělal ani Lukáš Zábojník (1+2), který se jako staronová posila připojila k týmu. Vážnost situace a jistotu vyřazovacích soubojů o udržení v lize si uvědomuje celá hráčská kabina a podpora fanoušků je v těchto chvílích důležitá, proto přijďte Bobry, v čele s nejproduktivnějším hráčem Václavem Studeným (13+13), podpořit.

K momentální situaci vzkazuje klub následující: "Vedení klubu společně s hráči slibují všem fanouškům klubu HC Bobři Valašské Meziříčí, že udělají vše pro záchranu klubu ve 2. lize! Táhněme všichni za jeden provaz. Pro tento úkol budeme potřebovat i podporu vás! Fanoušků. Doufáme, že vám přineseme nakonec za vaši oddanost odměnu, pro nás v současné době tu nejsladší - záchranu v lize!"

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS