Valašské derby: Středa nabídne v rámci 41. kola peprný souboj Bobrů proti Vsetínu
neděle 7.2.2016 | Richard Müller |

Valašské derby: Středa nabídne v rámci 41. kola peprný souboj Bobrů proti Vsetínu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nezáleží na tom, na jaké pozici v tabulce se oba týmy nachází. Na tento zápas si vždy najde cestu mnoho lidí, kteří se těší na souboj dvou rivalů z valašského kraje. Právě tuto středu se derby odehraje v této sezóně naposled. Bobři budou bojovat o první letošní vítězství nad Vsetínem na domácím stadionu ve Valašském Meziříčí. O tom, jestli získají cenný skalp vsetínských se můžete sami přesvědčit od 18:00. Všechny vás tímto zveme a prosíme o co nejlepší atmosféru, kterou si tohle derby zaslouží.

Hoši od Lapače mají finálové vyhlídky

Po minulé sezóně, kdy měli Vsacané nesplněné prvoligové snění, přišla sezóna, kdy se jim do jejich cesty postavil Třincem posílený Frýdek-Místek. Přestože je pro ně Frýdek-Místek soupeřem, kterého zatím nezdolali, drží si za nimi v tabulce druhé místo. Jejich výkony jsou v průběhu ročníku docela vyrovnané. Momentálně se dostali svěřenci koučů Hlobila s Jenáčkem na vítěznou vlnu a jejich cílem je dojít do finále play-off.

Na to všechno mají žluto-zelení silnou hráčskou základnu, kterou vede v kanadském bodování Jan Kolařík (27+26), kterého následuje exvalašskomeziříčský hráč Petr Dvořák (16+31). Kapitánem této obávané lodi je Daniel Vaněk (14+30). Zadní řady týmu stmeluje zkušený mazák Radim Tesařík (6+26). Samozřejmě nesmíme opomenout vynikajícího gólmana Petra Hromadu (90%).

Statistika týmu:

Vsetín – Břeclav 3:2
Kopřivnice – Vsetín 1:5
Vsetín - Frýdek-Místek 3:4
Poruba – Vsetín 6:5n
Vsetín – Karviná 5:1

Pořadí: 2.
Body: 85 Skóre: 188:110

Soupisky obou týmů z minulého kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Oczadly) – Mikel, Janota, Kovář, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík, Zábojník – Sprušil (A), Varga D., Studený (A), Kubo, Pořický, Kuchta, Podešva, Kývala, Baroš, Martiník (C)

VHK Vsetín: Hromada – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ambruz, Ostrčil, Žák, Báchor, Štědrý – Kolařík, Vávra, Zúbek – Slováček, Dvořák, Vítek – Abdul, Hrazdira, Kajaba – Finsterle, Daněk, Hruška.

Nominace rozhodčích

Škach – Blaha, Goňa

Textový on-line přenos:

Pro ty, kteří se nedostanou na stadion, je připraven online přenos - onlajny.cz.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS