Suchá příprava běží, s plány svazu o rozdělení druhé ligy nesouhlasíme, říká Petr Dvořák
neděle 8.5.2016 | Richard Müller |

Suchá příprava běží, s plány svazu o rozdělení druhé ligy nesouhlasíme, říká Petr Dvořák

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté seniorského týmu Bobrů mají za sebou první týden přípravy. Nejen k jejímu průběhu se vyjádřil manažer Petr Dvořák, který nyní řeší i otázku ohledně modelu druhé ligy v příští sezóně.

„Trénujeme čtyřikrát týdně a také poměrně tvrdě. Zatím v počtu osmnácti kluků, ale v pondělí se k nám připojí další dva,“ prozradil Petr Dvořák, který se sám jako hráč s týmem připravuje. „Na mužstvu jde vidět ta chuť a odhodlání do tréninku, což mě těší, protože suchá příprava patří k těm méně oblíbeným obdobím, avšak je velmi důležitá a rozhodne o naší fyzické připravenosti, kterou budeme v utkáních ligy potřebovat,“ přiblížil náladu v týmu.

Velmi aktuální téma je i model ligy pro další ročník, ke kterému za celý klub může říct jen to, že preferujeme jedinou variantu. Přesněji tu, která je známa fanouškům i z minulých sezón. “Rozhodně tady na Moravě nechceme hrát jednou týdně, kvalita soutěže by zcela jistě degradovala,“ zní stanovisko vedení klubu. „V tuto chvíli de facto počítáme s jedenácti či dvanácti účastníky ligy,“ uzavřel toto téma Petr Dvořák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS