Rozhovor s novým asistentem trenéra Radimem Dvořákem
úterý 17.5.2016 | Richard Müller |

Rozhovor s novým asistentem trenéra Radimem Dvořákem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po delší době bude mít trenér mužského áčka i svého asistenta. Jako pravá ruka Davida Handla přichází do klubu čtyřiatřicetiletý bývalý hokejista Nového Jičína Radim Dvořák. Na tuto pozici si ho zvolilo vedení klubu po poradě s trenérem Handlem, který Radima Dvořáka dobře zná. Trenérské duo vede společně tým už od začátku přípravy.

Jaká byla vaše dosavadní hokejová kariéra?
Všechny mládežnické kategorie jsme prošli s bráchou společně (Petr Dvořák - pozn. red.). V seniorském hokeji jsem hrál nejvýše druhou ligu, kariéru jsem ukončil v Novém Jičíně.

Jak jste se dostal na pozici asistenta trenéra u Bobrů?
Byla to docela náhoda. Znám se s trenérem Handlem už spoustu let, a když zde bratr přebíral manažerský post a hledal asistenta, řekl jsem s nadsázkou, že bych tu pozici vedle Davida Handla vzal. Vůbec jsem netušil, že se tím Petr začne zaobírat, a po debatě s trenérem mi řekl, že by to klidně šlo. Zná mě nejlépe a ví, čím můžu klubu přispět.

Jak moc jste sledoval Bobry v minulé sezóně?
Nemohu říct, že jsem byl zaměřen na Valašské Meziříčí. Druhou ligu jsem ale sledoval a znám výkony všech týmů.

Bavil jste se s trenérem Handlem o hře Bobrů v budoucnu?
Na to je ještě čas. Musíme počkat na to, jaký kádr tady budeme mít k dispozici. Až poté se můžeme bavit o taktice a systému.

Co můžete přinést jako asistent trenéra, který tady ve Valašském Meziříčí chyběl?
O mých úkolech jsme se ještě s trenérem nebavili, ale věřím, že týmu pomůžu, jinak by mě tu nebral. Zatím máme tréninky rozdělené na dvě skupiny, tudíž jsme každý u jedné.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS