Den dětí se povedl, o střelbu na bránu byl mezi malými návštěvníky velký zájem
pondělí 30.5.2016 | Richard Müller |

Den dětí se povedl, o střelbu na bránu byl mezi malými návštěvníky velký zájem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Krásnou slunečnou sobotu si užili všichni, kteří se zúčastnili Dne dětí v zámeckém parku Kinských. Poprvé se na podobné události prezentovali také meziříčští Bobři kteří, jako jediný sportovní celek na této akci, v rámci svého stanoviště prezentovali svůj hokejový klub. Kromě vystavených dresů a hokejové výstroje zaujala nejvíce všechny příchozí děti střelba na hokejovou branku, ve které se snažili najít malé otvory v rozích.

"Našim cílem je dostat hokej a Bobry do širokého podvědomí občanů Valašského Meziříčí. Z pozitivních reakcí lidí, kteří přišli k našemu stánku jsem nadšený. Určitě bych chtěl, aby se podobné akce opakovaly. Věřím, že pokud zlepšíme propagaci klubu a úroveň komunikace s fanoušky, lidé si k nám najdou cestu v dalších sezónách. Mohu potvrdit, že tohle nebyla poslední možnost, jak se s námi setkat a již teď plánujeme další akce, na kterých bychom naše fanoušky rádi potkali," nastínil další plány klubu Petr Dvořák.

Akce se seběhla narychlo, a tudíž nebylo možné zrealizovat všechny naše plány, které ale budeme prezentovat v dalších měsících. Velký dík pak patří organizátorům Dne dětí, za vstřícné jednání.

"Jsem potěšen také z toho, s jakou chutí všechny děti střílely na bránu. Několik z nich se nám dokonce ozvalo s tím, že by chtěly za Bobry hokej hrát. To byl náš hlavní cíl, a dá se říci že se naplnil," prozradil manažer Dvořák.

Jak už naznačil Petr Dvořák, během léta proběhne ještě několik akcí s fanoušky, na které bychom se rádi se všemi potkali. Proto, sledujte náš web, FB stránku nebo nově i Instagram (hcbobri).

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS