V generálce na ligu zavítají Handlovi svěřenci do Opavy
pondělí 5.9.2016 | Richard Müller |

V generálce na ligu zavítají Handlovi svěřenci do Opavy

Ve středu 7. 9. 2016, což je přesně týden před zahájením druholigové sezony, zavítají Bobři k odvetnému utkání do Opavy, která prověří jejich připravenost do nadcházejícího ročníku ligy. Pro oba týmy se jedná o generálku, a tak můžeme předpokládat, že proti sobě nastoupí mužstva v tom nejlepším složení. V přípravných utkáních si drží meziříčští stoprocentní bilanci, a pokud uspějí i v Opavě, bude to znamenat pro Bobry historicky první přípravu bez porážky.

Ustálí se modrobílým i čtvrtá formace?

První dvě útočné formace se během přípravných utkání neměnily. I ta třetí patřila mezi stabilní, ale až v posledním utkání nahradil Martina Kubo Jan Podešva. Ve čtvrté trojce visí otazník nad složením, a o místo zde bojují bratři Vargovi s Filipem Ondráčkem a Lukášem Kuchaříkem.

Zadní řady Bobrů však stále ideální dvojice hledají. Kromě Nedbálka s Žabčíkem, kteří kryjí záda prvnímu útoku, se zatím obrana poměrně míchá. Velmi dobře se podle trenérů jeví havířovští, Chroboček s Vydrou. Dosavadně stabilní výkony podával i Stanislav Báchor. Doplnit sestavu můžou další obránci, jako je Štědrý, Valentík či Mikel. Nejmladší člen kádru, Lukáš Pernický, si bude na dospělý hokej zvykat v Rožnově pod Radhoštěm.

Plšek, nebo Čáp?

Příjemné starosti dělá trenérům naše brankářská dvojice. Zkušenostmi oplývající posila Lukáš Plšek odchytal v dresu Bobrů dvě přípravná utkání, ve kterých inkasoval sedm gólů, ovšem jeho výkon byl velmi dobrý a za 120 minut, které stihl u meziříčských odchytat, si připsal hned několik výstavních zákroků.

Mladý brankář Jan Čáp strávil na Bobří hrázi už minulou sezonu. Od vedení klubu a trenérů dostal důvěru i letos, a po zlepšených výkonech překvapil nejednoho fanouška Bobrů. Ve třech utkáních, které mezi tyčemi strávil, pustil z svá záda jen šest střel. Tento dvacetiletý oblíbenec tribuny těží především ze své rychlosti a hbitosti, kterou v brankovišti uplatňuje.


Sestava: Plšek (Čáp) - Chroboček, Valentík, Vydra, Štědrý, Mikel, Báchor, Pernický - Fojtík, Dvořák, Kývala, Brunec, Studený, Baroš, Pořický, Podešva, Kubo, Kuchařík, Ondráček, Martiník


On-line přenos

Již tradičně bude k dispozici i on-line přenos, který naleznete ZDE. 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS