Bobři dnes hrají o prodloužení sezóny!
neděle 29.3.2009 | Michal Václav |

Bobři dnes hrají o prodloužení sezóny!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí dnes zajíždějí na led Orlové a jakýkoliv jiný výsledek než vítězství znamená, že pro Valachy sezona skončila v semifinále. Meziříčí prohrává 1:2 na zápasy a Orlová určitě bude chtít na domácím ledě zvítězit a postoupit tak do finále. To samé platí ale i pro hráče hostů. O to více jsou odhodlaní meziříčští hokejisté v dnešním zápase zvítězit, případný pátý zápas by nabídl Bobrům výhodu domácího prostředí. Zápas začíná v 17.hodin na zimním stadion v Orlové.

Valašské Meziříčí je v tíživé situaci. Po skvělém prvním domácím zápase, které skončilo vítězstvím Bobrů v poměru 8:1 ,však přišly dvě velké porážky v řadě.Odvetu prohráli Bobři v Orlové 1:6 a zatím poslední domácí zápas prohráli na vlastním ledě 4:8.

Je jasné, že oba týmy budou na ledě bojovat o každý milimetr. Pokud chtějí hosté uspět, musí být více důrazní v koncovce a vyvarovat se individuálních chyb. Domácí Orlová jistě bude hrát podobným způsobem, jako v předchozím dvou zápasech, kdy dokázala vstřelit soupeři 14 branek, což je na play - off hodně. Zápas bude hodně i o fyzickém fondu, který by měl hrát také velkou roli. Očekávání nad dnešním zápase je opravdu veliké.

Hokejisté Valmezu budou potřebovat naši hlasitou podporu. Kdy jindy jet podpořit valašskomeziříčské hokejisty než dnes? Pouze výhra prodlužuje sezónu o minimálně další zápas. Prohra znamená konec snu o finále, na který se jistě všichni těší a který by si hokejisté Valašského Meziříčí po výborné základní části určitě zasloužili.

Vrátí tedy Bobři domácímu Slovanu porážku z předchozího zápasu a vyrovná stav série? Dnes večer budeme moudřejší a snad i štastnější.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS