Další peprné derby se blíží! Bobry čeká cesta do Nového Jičína
pondělí 26.9.2016 | Richard Müller |

Další peprné derby se blíží! Bobry čeká cesta do Nového Jičína

Přestože na středu 28. 9. připadá Den české státnosti, druholigoví hokejisté stráví tento den v plném nasazení. Nejinak tomu bude v nedalekém Novém Jičíně, který bude hostit utkání pátého kola ligy, ve kterém přivítá na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí. Bobři se po výhře nad Hodonínem vyhoupli tabulkou směrem nahoru a na vítězství by chtěli navázat i v Novém Jičíně. Požene Bobry v Novém Jičíně ke třem bodům i početný kotel fanoušků? Začátek utkání je v 18:00.

Urvou Bobři první body z venkovního utkání?

V prvních dvou venkovních zápasech, ve kterých Bobři schytali těžké soupeře přichází derby s Novým Jičínem, a tím pádem i třetí pokus na zisk premiérových bodů ze stadionu soupeře.

Nový Jičín doma rozdrtil Kopřivnici, mají šanci i na odhodlané Bobry?

Novému Jičínu se zdařilo ze tří utkání pouze jedno domácí proti Kopřivnici, kterou deklasovali vysoko 7:1. Ve zbylých dvou zápasech už na body nedosáhli. V prvním kole si z Hodonína odvezli prohru 3:7 a Opava jim nadělila porážku 0:3

Novojičínští těží především ze spolupráce s Frýdkem-Místkem a Přerovem, kteří hrají WSM ligu. Největší posilou je jim momentálně Roman Rác, slovenský reprezentant oblékající dres extraligové Olomouce, se v Novém Jičíně rozehrává po zranění. Romana Ráce jsme dříve mohli vídávat i na Bobří hrázi jako hráče Valašského Meziříčí. Stabilně dobré výkony si však Nový Jičín slibuje od trojice Sonnek - Schwarz - Samiec, která hostuje právě z Frýdku-Místku.

Obsazení rozhodčími

Richard Koliba - Pavel Rychlý, Michal Vengřín

Informace pro fanoušky

Středeční utkání začíná v 18:00 na zimním stadionu v Novém Jičíně. Cena vstupenky je 40 Kč. On-line přenos bude k dispozici ZDE.

Věříme v hlasitou podporu našich fanoušků, kterou budeme potřebovat! #SrdcemProValmez

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS