Škola bruslení zahájena
pondělí 10.10.2016 | p.š. |

Škola bruslení zahájena

Na našem zimním stadiónu se tento týden opět rozběhla již tradiční škola bruslení.

Dnes odstartovala škola bruslení

Jedná se o kurz bruslení, který je veden profesionálními trenéry. V tomto kurzu se mají děti možnost naučit základům bruslení. Své uplatnění zde mohou najít nejen kluci, ale i holky.

Kontinuita hokejového růstu

- přípravka

V této kategorii děti především dále zlepšují své bruslařské dovednosti a začínají se učit individuálním herním dovednostem. Tato výuka je korunována v trénincích mini-hokejem a zpravidla o víkendech pak mini-hokejovými zápasy či turnaji.

- žáci,dorost ...

V těchto kategoriích se děti postupně zdokonalují ve všech herních dovednostech a z mini-hokeje postupně přecházejí na velký hokej. Chlapci (i dívky) se poté účastní oficiálních soutěží organizovaných Českým svazem ledního hokeje. V našem klubu má mládež zabezpečenu budoucnost v mládežnických kategoriích od 2. třídy přes žákovské a dorostenecké kategorie až po seniorský A-tým mužů.

Úvodní den školky bruslení navštívilo cca 80 dětí. Přijďte i vy se svými ratolestmi okusit potěšení tohoto sportu a zaskotačit si s bruslemi na nohou.Lekce budou probíhat zpravidla každé pondělí od 17:00.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS