V sobotu čeká Bobří hráz lokální derby s Novým Jičínem
čtvrtek 27.10.2016 | Richard Müller |

V sobotu čeká Bobří hráz lokální derby s Novým Jičínem

V sobotu 29. 10. čeká Bobry sedmé domácí utkání v letošní sezóně, a zároveň druhé v tomto měsíci, které může nést označení lokální derby. Na Bobří hráz přijede osmý celek tabulky, Nový Jičín, který má na kontě tři výhry, tedy stejně jako Valašské Meziříčí. Aby toho nebylo málo, tak si to oba týmy rozdají přímo o sedmé místo v tabulce. Duel začíná na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 17:00.

Novojičínští se drží v těsném závěsu za Bobry

Ještě o stupínek hůře (8. místo) jsou na tom hokejisté z nedalekého Nového Jičína, kteří na Bobří hráz vyrukují již s jednou vzájemnou výhrou na kontě. Nový Jičín těží letos především ze střídavých startů, které mají sjednány s okolními kluby hrajícími WSM ligu. V minulém kole se podařilo jičínským přetnout sérii šesti proher v řadě, která trvala právě od duelu s Bobry.

Kanadské bodování Nového Jičína vede kupodivu stále extraligový Roman Rác (2+6), který odehrál v týmu čtyři utkání a v klubu již nepůsobí. Tudíž za momentálně nejlépe bodujícího hráče lze považovat Dominika Novotného (4+3). V bráně se jičínským střídá stálice David Iláš (87,8%) s meziříčským fanouškům dobře známým Jiřím Slovákem (87,65%).

Na web soupeře se můžete podívat ZDE.

Ve zkratce

HK Nový Jičín
- 8. místo
- 9 bodů
- 29:45 skóre

HC Bobři Valašské Meziříčí
- 7. místo
- 10 bodů
- 35:46 skóre

Poslední vzájemné utkání

HK Nový Jičín - HC Bobři Valašské Meziříčí 4:2
Branky a nahrávky: 26. Stránský (Rác), 42. Rác (Novotný), 51. Kocián (Gebauer), 60. Kratochvíl (Dresler) – 1. Dvořák (Fojtík, Kývala), 55. Baroš (Varga)

Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 850.

Nominace rozhodčích

Koziol - Bojda, Mikler.

Sestavy z minulého utkání

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Plšek) - Chroboček, Mikel, Nedbálek, Štědrý, Vydra, Váňa, Báchor - Kubo, Fojtík, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický (C), Studený, Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Varga M.

HK Nový Jičín: Slovák ( Iláš )– Stránský, Bartko, Běhal, Hruška, Bartoň, Vašut, Dresler – Gebauer, Slovák, Christov, Zdeněk, Chvostek, Ižacký, Kocián, Málek, Sonnek, Schwarz, Novotný, Uhlár.

Základní informace

Utkání se odehraje v sobotu 29. 10. 2016 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné je stanoveno na 50,-. On-line přenos zápasu bude k dispozici ZDE.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS