Bobři budou chtít v odvetě Kopřivnici hodně oplácet
pondělí 31.10.2016 | Richard Müller |

Bobři budou chtít v odvetě Kopřivnici hodně oplácet

Už ve druhém po sobě jdoucím utkání budou Valaši od soutoku Bečev čelit soupeři který je jim blízký jak vzdáleností na mapě, tak i odstupem v tabulce. Bobři se postaví v Tatra aréně Kopřivnici, která už letos jednou Bobří hráz vyloupila. Nejen se zápornou vzájemnou bilancí se budou chtít poprat svěřenci Handla s Dvořákem, kteří potřebují zvednout sebevědomí a především herní výkony. Zda-li se Bobři odrazí k lepším výkonům můžete sledovat v Kopřivnici od 18:00.

Fojtík s Dvořákem tahouny, Nedbálek se Studeným spasiteli!

S povinností bodovat šli hráči okolo Jakuba Pořického (5+2) do sobotního domácího derby s Novým Jičínem. Do jisté míry se jim to povedlo a to i díky skvělým zákrokům Lukáše Plška (91,4%). Jako již tradičně utkání nastartoval nejlepší střelec Bobrů Josef Fojtík (9+2). Pak sice Valaši prohrávali ale velkým hrdinou utkání se stal Václav Studený (3+1), jenž dokázal proměnit stěžejní samostatné střílení a tím poslal utkání do prodloužení. V nastaveném čase rozhodl o dvou bodech pro Bobry obránce Michal Nedbálek (1+5). Nejproduktivnějším hráčem v modrobílém dresu zůstává Petr Dvořák (4+9).

Kopřivnice umí potrápit každého

Kopřivnice je velmi houževnatým týmem od kterého lze očekávat cokoliv. Hokejisté z města Tatrovek se mohou chlubit venkovním vítězstvím nad Hodonínem, nebo také tím, jak dokázali potrápit Šumperk, kterému nasázeli šest branek, ale ani to na výhru nestačilo. Naposled však kopřivničtí zaváhali na ledě Opavy, ze které si odvezli čtyřbrankový příděl.

Nejlepším hráčem Kopřivnice je mladičký Samuel Ollender (5+7) společně s Martinem Tomáškem (5+7. Velmi výraznou posilou se jim stal bývalý obránce Frýdku-Místku a také zkušený hokejový matador Pavel Kowalczyk (1+5), který zasypává soupeřovy gólmany svými střelami od modré. V brankovišti Kopřivnice se pak střídá trio Adam Vrba, Jan Unzeitig, René Fendrich.

Na web soupeře se můžete podívat ZDE.

Ve zkratce

HC Kopřivnice
- 6. místo
- 15 bodů
- 47:53 skóre

HC Bobři Valašské Meziříčí
- 7. místo
- 12 bodů
- 38:48 skóre

Poslední vzájemné utkání

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Kopřivnice 3:5
Branky a nahrávky: 13. Kývala (Dvořák), 53. Mir. Varga (Kubo), 55. Mir. Varga (Mikel, Varga) – 1. Ollender (Čintala, Kofroň), 18. Hoďa (Hrubý), 44. Tomášek (Ollender, Kowalczyk), 49. Tomášek (Hrubý, Ollender), 58. Ollender (Tomášek). Rozhodčí: Vaněk – Bláha, Wesley. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 628. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4, 3:5.

Sestavy z minulého utkání

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Mikel, Nedbálek, Váňa, Vydra. Báchor, Pernický – Dvořák (A), Fojtík, Kývala – Brunec (A), Martiník, Pořický (C) – Studený, Varga Mir., Hlaváč – Varga D., Baroš, Podešva – Varga Mar.

HC Kopřivnice: Fendrich (od 53. Unzeitig) – Fojtík, Hoďa, Teper, Čintala, Procházka, Marek (A), Merenda, Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Vyčesaný, Kabeláč, Tomášek (C), Pargáč, Raška, Červenka.

Základní informace

Utkání se odehraje ve středu 2. 11. 2016 od 18:00 v kopřivnické Tatra aréně. Vstupné je stanoveno na 50,-. On-line přenos zápasu bude k dispozici ZDE.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS