Mezi svátky zamíří Bobři do Sovího hnízda
pondělí 26.12.2016 | Richard Müller |

Mezi svátky zamíří Bobři do Sovího hnízda

Po týdenní pauze čeká meziříčské Bobry teprve druhé prosincové venkovní utkání, jež bude zároveň i tím posledním, které Valaši v roce 2016 odehrají. Bobři se poté, co doma nestačili na Vsetín, propadli na osmé místo a v tabulce za zády mají už jen Techniku Brno, která bude jejich hostitelem ve středu. Modrobílí tak mají velkou šanci prolomit nelichotivou venkovní bilanci, která čítá pouhé čtyři body ze soupeřových kluzišť.

Technika již pět utkání bodově naprázdno

Od odchodu trenéra Romana Kaňkovského uběhlo pět utkání, a ani v jednom z nich nedokázali brněnští dosáhnout na bodový zisk, který by je alespoň z posledního místa přiblížil k soupeřům před nimi. Technika umí na domácím ledě zaskočit, což prokázala výhrou nad Porubou nebo Hodonínem, avšak doma nepoznali chuť vítězství déle než měsíc a půl.

Před nedávnem opustil Sovy šikovný obránce Marek Kaluža, jenž se stal posilou Poruby. V obraně je tak nejproduktivnějším hráčem s pěti kanadskými body Adam Šidák (1+4). Zato s ofenzivou jsou Jihomoravané spokojenější. Lídrem mužstva se stal kapitán Ondřej Stehlík (14+12), na kterého nevzpomínají Bobři nejlépe, to když je sestřelil hattrickem, a dovolil Valachům pouze jeden bod. Hranici dvaceti kanadských bodů dokázal prolomit i hbitý slovenský legionář Peter Bustin (10+12).

Sestava Techniky z minulého kola: Slavíček – Švejda, Cívka, Strýček, Sedlák, Šidák, Sedláček – Bustin, Stehlík (C), Biolek, Čtvrtníček, Medek, Matov, Brzobohatý P., Buhaj, Florek, Grunwald, Brzobohatý M., Švaňhal.

Na web soupeře se můžete podívat ZDE.

Ve zkratce

HC Technika Brno
- 9. místo
- 18 bodů
- 62:123 skóre

HC Bobři Valašské Meziříčí
- 8. místo
- 29 bodů
- 72:95 skóre


Poslední vzájemné utkání (19.11.)

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Technika Brno 4:1
Branky a nahrávky: 5. Varga D. (Martiník, Nedbálek), 22. Hlaváč (Brunec, Mikel), 28. Kývala (Nedbálek, Dvořák), 59. Nedbálek (Dvořák) – 20. Brzobohatý M. (Stehlík). Rozhodčí: Škrobák – Novák, Rychlý. Vyloučení: 5:4, navíc Nováček (TEC) OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 460. Střely na branku: 33:32.

Nominace rozhodčích na utkání

Mgr. František Held - Bohuslav Maloušek, Marek Čelechovský, Bc.

Základní informace

Utkání 29. kola se odehraje ve středu 28. 12. 2016 od 18:00 na zimním stadionu dětí a mládeže v Brně. On-line přenos zápasu bude k dispozici ZDE.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS