Starší i mladší dorostenci zakončili základní část svých soutěží
čtvrtek 26.1.2017 | p.š. |

Starší i mladší dorostenci zakončili základní část svých soutěží

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Staršímu i mladšímu dorostu začíná nadstavbová část druhé nejvyšší soutěže. A zatímco starší dorostenci budou hrát ve skupině o postup,jejich mladší kolegové si zahrají skupinu o udržení.

Starší dorost

V této kategorii sehráli svěřenci Jardy Pokorného a Petra Pernického v základní části celkem 24 (respektive kvůli kontumaci v Opavě pro velkou marodku 23) zápasů a v konkurenci 13 týmů obsadili velmi pěkné 5. místo.

Liga staršího dorostu východ-základní část:

Tímto počinem se kvalifikovali do finálové osmičky kde systémem každý s každým dvoukolově vybojují 14 zápasů,přičemž výsledky ze základní části započítávány nebudou. Bude se tedy začínat od nuly. Vítěz této části soutěže postoupí do finálové trojky s vítězi skupin "západ" a "střed" a dva nejlepší mají právo účasti v NOEN Extralize staršího dorostu. Na začátku nadstavbové části tedy tabulka vypadá takto:

Rozpis zápasů,jakož i tabulku najdete v sekci "MLÁDEŽ" - HLAVNÍ STRÁNKA MLÁDEŽE

Mladší dorost

Tady je potřeba podotknout,že se trenér Tomáš Pařízek potýkal v celém průběhu soutěže s velmi omezeným kádrem,který byl často doplňován z kategorie starších žáků. I přes velkou snahu a bojovnost se našim hokejistům nakonec nepodařilo odlepit se z posledního místa. Skupina východ je v této věkové kategorii rozdělěna na skupiny "sever" a "jih".

ELIOD Liga ml. dorostu východ-sever:

ELIOD Liga ml. dorostu východ-jih:

Nejlepší čtyři z každé skupiny vytvoří společnou skupinu o postup,kdežto poslední tři ze základních skupin vytvořili šestičlennou skupinu o udržení se v soutěži. Tady se střetnou na deset zápasů dvoukolově systémem každý s každým, kdy vzájemné výsledky ze základní části zůstanou zachovány.
O sestupujícím nakonec rozhodne klauzule řídícího orgánu soutěže : "Družstva, sestupující do příslušné krajské soutěže, budou určena na základě součtu koeficientů (součet umístění) za sezóny 2015-2016 a 2016-2017 dle rozhodnutí řídícího orgánu soutěže."
Tabulka našich hráčú tedy před nadstavbovou částí vypadá takto:

Rozpis zápasů našich hokejistů i tabulku najdete také v sekci "MLÁDEŽ" - HLAVNÍ STRÁNKA MLÁDEŽE

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS