Bobři otestují kádr poprvé doma s Opavou, připojí se i nové tváře
čtvrtek 10.8.2017 | Richard Müller |

Bobři otestují kádr poprvé doma s Opavou, připojí se i nové tváře

Dlouhé čekání na první zápas se blíží ke konci. V úterý 15. 8. vyšlou Jiří Weintritt a Roman Čechmánek svůj tým do přípravného duelu proti Opavě, ve kterém zároveň otestují i potencionální posily.

Bobři testují Juraje Talána z Hodonína a několik vsetínských mladíků

Bobři mají za sebou první týden na ledě, ve kterém se pilně připravují do nové sezóny. Hned od začátku pracuje mužstvo na kondici a powerskatingu. V hlavách trenérů se už rýsují předběžné formace, se kterými vyrukují do přípravných utkání.

K mužstvu se připojil slovenský bek Juraj Talán, který naposled působil v Hodoníně. Do přípravy naskočili také devatenáctiletý David Kovář z karlovarské juniorky a o rok mladší Michal Koňařík, jenž je stejně jako Kovář odchovancem sousedního Vsetína.

Současné složení týmu

Brankáři: Lukáš Plšek, Marek Netolička, Daniel Bechný.

Obránci: Miroslav Mikel, Stanislav Báchor, Dominik Hladiš, Michal Stuchlík, Martin Varga, Vojtěch Baroš, Jiří Hajda, Juraj Talán (testy), Ivo Svozílek (testy).

Útočníci: Tomáš Brunec, Martin Kývala, Petr Dvořák, Miroslav Varga, Josef Daněk, Jakub Pořický, Patrik Dalajka, Ondřej Martiník, Martin Kubo, Václav Studený, David Varga, Lukáš Kuchařík (testy), Michal Koňařík (testy), David Kovář (testy).

Další jména posil pak závisí na rozhodnutí klubů z WSM ligy, které budou postupně uvolňovat své hráče.

První přípravné utkání

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Slezan Opava
- Úterý 15. 8. 2017 od 18:00
- Zimní stadion Valašské Meziříčí
- Vstupné 30,-

Sestava

Plšek (Netolička) - Báchor, Mikel, Baroš, Hladiš, Varga Ma., Hajda, Talán, Svozílek - Varga Mir., Dvořák, Kývala, Kubo, Daněk, Pořický, Dalajka, Studený, Martiník, Koňařík, Kuchařík.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS