Odveta přípravného utkání zavede Bobry do Opavy
pondělí 21.8.2017 | Richard Müller |

Odveta přípravného utkání zavede Bobry do Opavy

Poprvé si v letošní přípravě vyzkouší Bobři i venkovní led. Ve středu je na svém stadionu přivíta Opava, jež s Bobry už jedno utkání odehrála a odvezla si z Valašska výhru. Ani jeden ze dvou prozatimních duelů nedokázali meziříčští hokejisté vyhrát v základní hrací době, což znamená, že cíl odvetného klání ve slezské metropoli je jasný.

Obránce Hladiš vede pořadí střelců

Po minulé sezóně pokračuje v týmu i zlínský odchovanec Dominik Hladiš, jenž disponuje dobrými ofenzivními schopnostmi a trenérům to dává v přípravě jasně najevo. Jeho střely od modré jsou v každém zápase pro brankáře nepříjemné a dvakrát se už i podobným způsobem dokázal prosadit. Se dvěma góly je tak průběžně nejlepší střelec Bobrů.

Do druhého přípravného zápasu proti Novému Jičínu naskočil i David Kovář, který bral ze zápasu za jednu branku a asistenci dva kanadské body. Jako testovaný hráč tak na sebe jistě upozornil v dobrém světle.

Opava v přípravě stoprocentní

Svěřenci kouče Plánovského mají na kontě už dvě výhry. Po porážce Bobrů si pro změnu doma vyšlápli i na polský extraligový celek Janów, který deklasovali stejným výsledkem 4:3. I Slezané našli v týmu sřelce. V prvním přípravném utkání sestřelil Bobry třemi brankami Rostislav Vaněk a totožným počtem gólů disponuje v součtu i forvard Marcel Fedor.

Dočkají se Bobři podpory v Opavě?

Utkání se odehraje na zimním stadionu v Opavě ve středu 23. 8. od 18:00. Za vaši podporu budeme rádi! Sestavu na zápas pro vás zveřejníme během úterního večera.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS