Rýsuje se soupiska pro mistrovskou část
středa 6.9.2017 | Richard Müller |

Rýsuje se soupiska pro mistrovskou část

Volný týden před ostrým začátkem ligy se blíží ke konci. Trenéři už začali postupně obrušovat kádr a vedení klubu dolaďuje poslední administrativní záležitosti s hráči. I soupiska dosáhla už téměř své konečné podoby a zásahy do ní budou už jen minimální. Do tréninku se zároveň zapojila nejčerstvější posila Jan Matějka.

Jak si vedli testovaní hráči?

Bobři během šesti přípravných zápasů otestovali celkem sedm potencionálních posil. Už minulý týden opustil kádr vsetínský útočník Lukáš Kuchařík. Po úterním tréninku končí i slovenský bek Juraj Talán.

Přímý verdikt vedení nevzneslo nad obráncem Ivo Svozílkem ze Vsetína a zlínským zadákem Michalem Stuchlíkem, jenž hrál loni za mistrovský Vsetín. Připraveni připojit se k týmu, ale zároveň hrát za starší dorost, budou Šimon Kuchařík s Michalem Koňaříkem.

Zatím jediným hráčem na zkoušce, který si vysloužil místo na soupisce je devatenáctiletý havířovský křídelník Lukáš Peterka.

David Kovář, jemuž se v jednom zápase povedlo vstřelit gól a na další nahrát, odjíždí do Kanady, kde bude působit v tamní hokejové soutěži.

Aktuální soupiska

Brankáři: Lukáš Plšek, Daniel Bechný, Marek Netolička

Obránci: Stanislav Báchor, Vojtěch Baroš, Josef Dudek, Jiří Hajda, Dominik Hladiš, Michal Hryciow, David Chroboček, Miroslav Mikel, Vladimír Váňa, Miroslav Mikel, Martin Varga, Jiří Weintritt, Michal Žák

Útočníci: Tomáš Brunec, Patrik Dalajka, Josef Daněk, Petr Dvořák, Martin Kubo, Martin Kývala, Ondřej Martiník, Jan Matějka, Lukáš Peterka, Jakub Pořický, Václav Studený, David Varga, Miroslav Varga, David Vítek

Ještě jedna posila?

Manažer klubu Petr Dvořák nevyloučil ještě jedno posílení v útoku, které by mělo přijít do začátku ligy. Pravděpodobně by se jednalo o hráče na střídavé starty z vyšší soutěže.

Příchody a odchody

Přišli:

Daniel Bechný (brankář, Vsetín), David Chroboček (obránce, Havířov), Michal Hryciow (obránce, Vsetín), Vladimír Váňa (obránce, Zlín), Jakub Dudek (obránce, Havířov), Jiří Weintritt (obránce, Vsetín), Lukáš Peterka (útočník, Havířov), Michal Žák (obránce, Vsetín), Josef Daněk (útočník, Vsetín), Jan Matějka (útočník, Šumperk), David Vítek (útočník, Vsetín).

Odešli:

Jan Čáp (brankář, Moravské Budějovice), Michal Nedbálek (obránce, neznámo), Lukáš Pernický (obránce, University Brno/EUHL), Zbyněk Žabčík (obránce, Hodonín), Tomáš Andris (útočník, Olomouc), Josef Fojtík (útočník, Poruba), Michal Hlaváč (útočník, Hodonín), Jan Podešva (útočník, Nový Jičín).

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí