První domácí představení v nových dresech už v sobotu proti Novému Jičínu
čtvrtek 14.9.2017 | Richard Müller |

První domácí představení v nových dresech už v sobotu proti Novému Jičínu

Konečně. Bobři se ukážou v této sezóně poprvé na domácím ledě. Bylo to dlouhé čekání? Pro fanoušky možná ano, ale od vedení až po hráče makali během zápasového půstu všichni naplno. Výsledkem pak mohou být třeba nové dresy modrobílých, se kterými si budou Bobři rvát o nejlepší příčky v ročníku 17/18. Nejen nový oděv Valachů uvidíte v sobotu 16. 9. od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte všichni a vleťme do sezóny, jak se sluší a patří. Kluci potřebují každého fanouška na tribuně.

Začínáme pěkně zostra. Do Valmezu míří rival z Nového Jičína

Nic lehkého borce od soutoku Bečev nečeká. Nový Jičín sice své první utkání sezony prohrál, ale hned kolo na to nelítostně rozebral Opavu sedmi brankami. Hokejisté z města klobouků jsou tak v ideálním rozpoložení a jako outsideři do Valmezu v žádném případě nejedou.

Poslední utkání Nového Jičína:

Hodonín vs. Nový Jičín - 5:1
Nový Jičín vs. Opava - 7:0

TOP 3 kanadského bodování v prvních dvou utkáních:

Pavel Zedník: (0+4)
Lukáš Motloch: (2+0)
Robin Gebauer: (1+1)

Jak už bývá zvykem, zápasy mezi Valašským Meziříčím a Novým Jičínem bývají pravidelně velmi vypjaté a hráči si nedají nikdy nic zadarmo. Důkazem tomu může být třeba bitka v přátelském utkání, do které se zapojil Jiří Weintritt a Lukáš Motloch.

Tak všichni hurá na stadion

Už nyní můžete na našem facebookovém profilu soutěžit o dvě vstupenky zdarma. Každý kdo si pak na utkání zakoupí platnou vstupenku, může v tradičním slosování vyhrát ceny věnované sponzorem zápasu.

Největším lákadlem ale zajisté budou nové dresy, ve kterých se Bobři představí vůbec poprvé. Návrhy vycházely především z jednoduchosti a s důrazem na klubové barvy se znakem. Víc ale už poznáte sami v sobotu.

Na utkání vás osobně zvou známé tváře týmu Lukáš Plšek s Václavem Studeným

Přijďte včas

Podle zpráv je o první domácí utkání velký zájem, a tak doporučujeme přijít všem fanouškům včas. Aby už od prvních minut měli hráči co největší podporu. Vyhnete se pak případným frontám u pokladny, která z technických důvodů bude v provozu pouze jedna.

Utkání začíná v sobotu 16. 9. 2017 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašské Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS