Bobři hostili akci Pojď hrát hokej!
úterý 19.9.2017 | Redakce |

Bobři hostili akci Pojď hrát hokej!

V pondělí 18. září od 16:00 hod. hostil valašskomeziříčský hokejový stánek akci pořádanou klubem HC Bobři Valašské Meziříčí a Českým svazem ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej. V rámci této akce si na zimní stadion našlo cestu 36 dětí, které s sebou měly doprovody ze strany rodičů či rodinných příslušníků

Přijel i hokejový maskot akce Lev Puk

Každý dětský účastník při registraci obdržel hokejový reprezentační dres, hokejové sběratelské kartičky a drobné reklamní předměty. Jako bonus si také děti odnesly fotky podepsané bývalým reprezentačním brankářem Romanem Čechmánkem, který měl vedle registrace svou autogramiádu. Na akci si také našel cestu maskot celé akce Pojď hrát hokej Lev Puk, se kterým se děti mohly vyfotit a který je doprovázel po celou dobu a byl tak příjemným zpestřením celého odpoledne.

Nejdřív suchá, potom prohlídka zimáku

Program pro děti začal nejprve ozkoušením jejich dovedností na tréninkových stanovištích mimo led, kde si vyzkoušely různé tréninkové pomůcky, jako je třeba agility žebřík, překážky, kloboučky, apod. Poté se děti společně s trenéry přesunuly ke strojovně zimního stadionu, kde se mohly podívat na rolbu a bylo jim také názorně předvedeno pány strojníky jak funguje.

Prezentace pro rodiče

Během toho, co si děti prohlížely zimní stadion a absolvovaly dovednostní trénink, byla připravena pro rodiče prezentace hokeje, kterou si připravili společně PR vedoucí klubu Richard Müller a trenéři mládeže Roman Čechmánek a Jan Kramář. Během prezentace se rodiče dozvěděli, kdy je ideální začít s hokejem, jak jsou děti při hokeji chráněné a hlavně, že hokej není drahým sportem, tak jak je všeobecně usuzováno. Jako bonus si rodiče odnesli informaci, že klub i ČSLH jsou připraveni začínajícím hokejistům materiálně pomoci a to zapůjčením výstroje, či dárkovým voucherem.

A hurá na led...

Nakonec čekal na děti zlatý hřeb celého odpoledne, stanovištní trénink na ledě. Zde se k trenérům připojil také hrající manager klubu HC Bobři Valašské Meziříčí pan Petr Dvořák, který se dětem věnoval na jednom ze tří stanovišť, které si pro děti naši trenéři přichystali. Všechny děti si akci užívaly a po společném focení si dokonce zahrály také hokej!

Děkujeme a těšíme se opět na shledání

Tímto bychom tedy rádi poděkovali všem zúčastněným, zejména dětem a jejich rodičům za účast a budeme se na ně těšit buďto na trénincích jednotlivých kategorií nebo na Škole bruslení, kterou pořádá náš klub každé pondělí od 17:00 hod. pro všechny děti, které mají zájem se naučit bruslit, a to zcela zdarma. 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí