Drak letí na Bobří hráz. Udrží Valmez doma tři body?
pondělí 25.9.2017 | Daniel Gargulák |

Drak letí na Bobří hráz. Udrží Valmez doma tři body?

Loni spolu sehráli nad očekávání vyrovnanou čtvrtfinálovou bitvu, ze které odešli šťastnější Draci ze Šumperka. V úterý je čeká první společná bitva v nové sezóně. Bobry čeká druhý ze čtyř po sobě jdoucích zápasů doma, ze kterých budou chtít vytěžit maximum bodů. Draci po úvodních dvou prohrách nabrali na obrátkách a vyhráli v Hodoníně 3:0 a v Opavě 6:1. Utkání se odehraje netradičně v úterý 26. září v 18:00 na Bobří hrázi.

Loňští čtvrtfináloví soupeři znovu proti sobě

Nejeden fanoušek si zajisté vzpomene na loňské play-off, kde se proti sobě postavili Bobři z Valašského Meziříčí a Draci z Šumperka. Obzvlášť poslední utkání, ve kterém Bobři vedli ještě deset minut před koncem 2:0 a přesto prohráli 2:4, dodnes mrzí všechny příznivce hokeje ve Valašském Meziříčí. Tento zápas navíc znamenal vítězství Draků v celé sérii a konec sezóny pro Bobry.

Poslední utkání Šumperka:

Kopřivnice vs. Šumperk - 8:5
Poruba vs. Šumperk - 5:2
Hodonín vs. Šumperk - 0:3
Opava vs. Šumperk - 1:6

TOP 3 kanadského bodování v prvních čtyřech utkáních:

Vladimír Cink: (3+2)
Lukáš Králík: (3+2)
Daniel Vachutka: (2+3)

Stadion Šumperka stále v rekonstrukci

Draci měli po rekonstrukci stadionu vyjet na led již 4. října. Během rekonstrukce stadionu se ovšem přišlo na havarijní stav ocelových nosníků, které si vyžádaly okamžitou opravu. Draci tak několik úvodních kol hrají pouze na ledě soupeřů. Na svůj led by měli vyjet až 15. listopadu proti Kopřivnici.

Loni kapitánem draků, dnes Bobrem

Na trase Šumperk - Valašské Meziříčí došlo před začátkem nové sezóny k nečekanému přesunu. na Bobří hráz nasměroval pokračování své kariéry loni kapitán Draků Jan Matějka. V zápase s Šumperkem tedy čeká i jeho velmi pikantní souboj.

Šumperk ovšem na nic nečekal a do útoku jako náhradu přivedl Lubomíra Kovaříka z prvoligového Přerova. Ten by tak měl zaplnit mezeru vzniklou po odchodu Jana Matějky.

Vrátí Bobři Drakům loňské vyřazení ve čtvrtfinále a zvítězí v klání 6. kola? Utkání začíná v úterý 25. 9. 2017 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí