V sobotu doma proti Šumperku
čtvrtek 19.10.2017 | Richard Müller |

V sobotu doma proti Šumperku

Z posledního místa přivítají hokejisté Valašského Meziříčí už podruhé doma Draky ze Šumperka. Ti ještě pořád z důvodu rekonstrukce objíždí pouze venkovní stadiony a právě v sobotu bude jejich štací valašská metropole.

Šumperk se střídavou formou

Šumperk se nachází v tabulce na čtvrtém místě se ziskem čtrnácti bodů za pět vyhraných utkání. Poslední výhru zaznamenali v Hodoníně, který je doma velmi nepříjemným soupeřem. V dalším kole zamířili Hulvovi svěřenci na poslední Opavu, která ale byla nad jejich síly a těsným výsledkem podlehli Slezanům 2:3.

Draky táhne jako tradičně skvělý nahrávač Michal Vymazal (1+13). Za ním figuruje ve statistikách se dvanácti body Vladimír Cink (7+5), který je společně s letošní posilou Lubomírem Kovaříkem (7+3) nejlepším střelcem týmu.

V zadních řadách se největší produktivitě těší Jakub Schejbal (1+6). Mezi třemi tyčemi se nejvíce ohřál René Svoboda (87,5%), avšak nejlepší úspěšnost drží nejnovější akvizice Vlastimil Lakosil (88,39%).

Draci už letos Bobry jednou vykradli

V prvním vzájemném duelu vyhrál Šumperk 5:2, kdy se o jediné dvě branky Valmezu postarali bývalí hráči Draků Jan Matějka s Tomášem Bruncem. Bobři sice soupeře přestříleli téměř o dvacet střel, ale ani to jim na úspěch nestačilo.

Poslední zápasy Šumperku

Poruba - Šumperk 9:5
Hodonín – Šumperk 4:5pp
Opava – Šumperk 3:2

Sestava Draků z minulého kola:

Lakosil – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Müller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Hroch, Vachutka, Fischer.

Shrnutí

Utkání 13. kola ligy mezi týmy HC Bobři Valašské Meziříčí a Draci Šumperk se odehraje v sobotu 21. 10. 2017 od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine