Útok na čtvrté místo? Bobři musí v sobotu doma porazit Nový Jičín
čtvrtek 2.11.2017 | Richard Müller |

Útok na čtvrté místo? Bobři musí v sobotu doma porazit Nový Jičín

Výsledkovou mizérii, která potkala Bobry na přelomu září a října, snad mají valašskomeziříčští hokejisté už za sebou, a právě naopak jejich myšlenky budou teď do dalšího kola přesně opačné. Meziříčané spolu se staronovým kapitánem Václavem Studeným chtějí prodloužit šňůru tří vyhraných zápasů. V cestě jim budou stát v sobotu rivalové z Nového Jičína.

Fantastický gólman Šurý a Pořický ve střelecké formě...

S dosavadními výkony hráčů můžou být trenéři spokojeni. Hned ve dvou případech byli Bobři vůči svému soupeři outsiderem a v obou případech dokázali vyhrát. Nejprve ještě s Petrem Dvořákem (7+10) vybojovali těsné domácí vítězství nad Šumperkem a o čtyři dny později vykradli horkou půdu Drtičů z Hodonína, což se povedlo v lize doposud jen Šumperku.

Ovšem už v Hodoníně Dvořák absentoval z důvodů zranění, čehož využil Jakub Pořický (11+7) a hned o kolo později v Opavě odsunul nositele nezaměnitelné osmdesát trojky na druhé místo kanadského bodování. I díky výbornému brankáři Michalu Šurému (90,72%) se tak mohli Valaši radovat z třetího plnohodnotného zisku bodů v řadě.

Hokejisté Valmezu napravili svou předchozí domácí blamáž a postupně se dotahují na předek tabulky. Aktuálně patří Bobrům páté místo a už při sobotním úspěchu by stoprocentně poskočili o pozici výš.

Nevyzpytatelný Nový Jičín

Překvapení první části sezóny? Jednoznačně umístění Nového Jičína mezi top trojkou sedmičlenné skupiny Východ. I přes záporné skóre mínus pět branek mají čtyřbodový náskok na čtvrtý Šumperk a stejný počet bodů jim schází na druhý celek Hodonín.

Ďáblové patří k velmi nepříjemnému soupeři, jenž se nezalekne ani největšího favorita. Bobří hráz ale za úspěšnou destinaci nepovažují. Už druhou sezónu na zdejší tým nevyzráli. I tento fakt může novojičínské nabudit a do Valmezu body odevzdat nepřijedou.

Lídrem produktivity je ikona týmu Robin Gebauer (4+6). V obraně se nejvíce daří Vojtěchu Adamíkovi (2+6). Za silnou zbraň mohou Ďáblové považovat také zkušeného gólmana Jiřího Slováka (90%).

Poslední zápasy Nového Jičína

Nový Jičín - Šumperk 1:4
Hodonín - Nový Jičín 1:7
Nový Jičín - Slezan Opava 3:2

Sestava Ďáblů z minulého zápasu:

Kohn (Slovák) – Adamík, Metelka,Már, Hruška, Matyáš, Janiczek, Tomeček - Chvostek, Kocián, Sonnek - Málek, Zedník, Gebauer - Krupa, Palacký, Kafka - Herman, Slovák.

Shrnutí

Utkání 17. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi domácími Bobry a Novým Jičínem začíná v sobotu 4. 11. od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné je 60 Kč.

Přijďte Bobry podpořit v přímém boji o čtvrté místo v tabulce!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine