Venkovní návštěvy favoritů pokračují. Bobři se představí v Hodoníně
úterý 12.12.2017 | Richard Müller |

Venkovní návštěvy favoritů pokračují. Bobři se představí v Hodoníně

Parádní výhra v Porubě, za kterou sklidil tým pochvalu a ostudná prohra v Šumperku, kterou by nejraději každý vymazal z paměti. Bobři mají z předchozích dvou výjezdů smíšené pocity, jenže není čas hledět dozadu. Ve středu se vydají na jih Moravy k hodonínským Drtičům, které už jednou na jejich území setnuli.

Hlavy vzhůru

Euforii vystřídalo zklamání. Valaši odjeli z Šumperku bez bodu a s pořádným výpraskem. O jedinou branku týmu kouče Weintritta se postaral Adam Hořanský. Situace na čele týmového bodování se nemění. Nejlepším střelcem je Jakub Pořický (14+14) a stejným počtem bodů se může pyšnit i Petr Dvořák (11+17). Obraně bodově vévodí Michal Žák (3+9).

Čechmánkovi se v Hodoníně daří

Po příchodu trenéra Čechmánka prohrál Hodonín pouze dva zápasy s osmi. Poprvé to bylo hned při premiéře bývalého kouče Bobrů, kdy nestačili na domácí Šumperk a nad jejich síly byla i ve venkovním utkání Poruba, které podlehli 2:5. V předchozím zápase zajížděli Drtiči až do slezské metropole Opavy, kde si otevřeli střelnici. Domácí celek z chvostu tabulky rozmetli poměrem 11:1.

Hodonínu patří s pětibodovou ztrátou na Porubu druhé místo v tabulce. Jihomoravané jsou zároveň druhým nejofenzivnějším mužstvem, čemuž značnou měrou pomáhá nejlepší střelec oranjes Jakub Vrána (13+8). O čelo kanadského bodování se přetahuje Michal Romančík (12+13) s Danielem Vaňkem (8+17).

Hodonín má také tradičně velmi produktivní obránce, což jasně potvrzuje Pavel Mojžíš (4+14), který je velkou jistotou. Je to právě on, kdo vede i bilanci plusů a mínusů. Nejvíce odchytaných zápasů má za sebou Ondřej Haloda (89,56), jenž má ale paradoxně nejnižší úspěšnost chycených střel.

Předchozí zápasy Hodonína

Poruba - Hodonín 5:2
Hodonín - Šumperk 9:3
Opava - Hodonín 1:11

Sestava Drtičů z minulého zápasu:

Kotvan (Haloda O.) - Mojžíš (A), Miklík, Haloda M., Hladiš, Žabčík, Kužílek - Matula, Peš (C), Sajdl (A) - Romančík, Vaněk, Vrána - Jurča, Charvát, Kadlec - Černohous, Sedlák.

Shrnutí

Utkání 28. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ se odehraje ve středu 13. 12. 2017 od 18:00 na zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně. Vstupné na utkání je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine