Turnaj o Bobří pohár!
úterý 14.7.2009 | Jan Kramář |

Turnaj o Bobří pohár!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - 11.července 2009 se nahřišti v Hrachovci uskutečnil turnaj fanoušků hokeje O PUTOVNÍ BOBŘÍ POHÁR.

Turnaje se zúčastnilo těchto pět týmu:
- hokejisti HC Bobři Valmez (HOK)
- Central Gang (CG)
- fans Uničova (UNI)
- fans Prostějova (PV)
- a pořádající Green team (GT)


Po slavnostním zahájení v 10 hodin začaly zápasy systémem 2x 15 minut + 5 minut přestávka. Všechny utkání proběhly v duchu fair play. A putovní pohár nakonec získali hokejisté Valašského Meziříčí.
Turnaj byl předukončen předáním putovního poháru a valašské bobrovice, na závěr se konala after párty, která celý turnaj ukončila.
Pohár bude oficiálně hokejistům předán na prvním hokejovém utkání.

Pro příští rok přislíbili účast jak fanoušci Uničova tak i Prostějova, ale i od několika dalších týmů, to si, ale necháme jako překvapení, které nechceme prozradit předem.

Turnajová výsledná tabulka:

Výsledná tabulka

Zvlášní poděkování patří organizačnímu týmu za zvládnutí náročné přípravy, rozhodčím za úžasné foukání do píšťalek a Evičce a Danušce za práci u výčepu. Největší dík ovšem patří SK Hrachovec za propůjčení hřiště a celého areálu. Martinovi Vaiglovi za postavní stanů. Jarkovi (Čeňovi) Vaiglovi za to že v 22. hodin v noci v pátek nám posekal trávník a v sobotu odčerpal ucpané sociální zařízení. Romanovi Vaiglovi za připojení elektřiny.
Na závěr ještě poděkování všem, co se od začátku myšlenky podíleli na tomto turnaji.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS