Kdo s koho? Je tady domácí boj o čtvrté místo!
pondělí 12.2.2018 | Richard Müller |

Kdo s koho? Je tady domácí boj o čtvrté místo!

Základní část se pomalu ale jistě uzavírá. Do jejího konce zbývá už pouhých pět zápasů. Po týdenní pauze vyrukují Bobři v kompletní sestavě do domácího derby proti Novému Jičínu. Náboj duelu je více než lákavý. Ve hře je totiž velmi atraktivní čtvrté místo, které zajišťuje začátek série playoff na domácím ledě. O to víc bude souboj peprný, když jsou Ďáblové nejpravděpodobnější potencionální soupeř Bobrů v prvním kole vyřazovací fáze.

Ve hře je více než tři body

Vše mohlo být jinak. Valašské Meziříčí ale nedokázalo uspět na ledě poslední Opavy, která se v době, kdy už má jistý chvost tabulky, začíná výkonnostně zvedat. Bobři citelně doplatili na absenci nových posil a ztratili i šanci znovu získat čtvrtou příčku. Naštěstí jen dočasně. Týden pauzy a tvrdého tréninku včetně rozborů hry na videu. Taková byla náplň kouče Jiřího Weintritta a jeho svěřenců před středečním derby. Čtvrté místo je i cílem, který nastolilo vedení klubu. Na jeho dosažení mají Bobři pět zápasů.

Nový Jičín i s gólmanem Bechným

Do Valašského Meziříčí přijede letos poprvé v roli soupeře vsetínský brankář Daniel Bechný. Po příchodu Dušana Šafránka k Bobrům mu byl přiřčen post třetího gólmana a tedy i malá pravděpodobnost herního vytížení. Proto zvolil dvacetiletý mladík nabídku Nového Jičína, za který nyní nastupuje.

Na Ďábly padla výsledková krize a v pěti zápasech v řadě nedokázali svého soupeře přehrát. Až v minulém kole brali z domácího ledu dvoubodovou výhru proti Opavě, díky niž odskočili Valmezu na rozdíl tří bodů.

Poslední zápasy Nového Jičína

Šumperk - Nový Jičín 7:2
Hodonín - Nový Jičín 6:5
Nový Jičín - Opava 5:4p

Sestava Ďáblů v minulém utkání:

Slovák (Bechný) - Adamík, Ficek, Hruška, Már, Metelka, Janiczek - Sonnek, Kocián, Chvostek - Málek, Gebauer, Slovák II. - Pecha, Bednár, Podlaha - Uhlár, Palička, Krupa.

Shrnutí

Utkání 45. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky HC Bobři Valašské Meziříčí a HK Nový Jičín se odehraje ve středu 14. 2. 2018 od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS