Zveme vás na úterní otevřené setkání s fanoušky a médii
neděle 18.2.2018 | Tisková zpráva |

Zveme vás na úterní otevřené setkání s fanoušky a médii

HC Bobři Valašské Meziříčí zve všechny své fanoušky a zástupce médií na otevřené setkání, které proběhne v úterý 20. 2. 2018 od 16:30 v místnosti VIP v prostorách zimního stadionu za kuželnou. Zástupci vedení klubu a A-mužstva, včetně vybraných hráčů, vám budou připraveni zodpovědět vaše dotazy a vyslechnout poznatky. Budeme rádi za vaší účast, protože jenom díky společné diskuzi můžeme posunout naše fungování dál.

S kým se setkáte?

Tomáš Vašica

V květnu loňského roku ho zvolil zapsaný spolek předsedou klubu a od nové sezóny tak zastává nejvyšší vedoucí pozici. Setkání s fanoušky a novináři bude jeho premiérové a věří, že bude moci zodpovědět všechny dotazy ohledně fungování klubu.


Petr Dvořák

Už druhou sezónu v řadě je současně manažerem a hráčem. V úzké spolupráci s předsedou Tomášem Vašicou řídí chod celého klubu včetně mládeže a mužů. Zároveň patří pravidelně k nejproduktivnějším hráčům celé ligy. Jako sportovní manažer je zodpovědný i za výsledky druholigového mužstva.


Lukáš Plšek

Velmi zkušený brankář je už druhým rokem stálicí mužstva. Jako gólman tráví pochopitelně na ledě nejvíce minut a je tak i nejvytíženějším hráčem kabiny.


Jakub Pořický

Vynikající útočník, který působil v týmu ještě před příchodem nového vedení. Místní rodák je nyní nejlepším střelcem Bobrů a jednou z několika vůdčích osobností kabiny.


Richard Müller

Šéfredaktor webu a vedoucí mužstva, který se u týmu stará hlavně o přítok novinek směrem k fanouškům. Doufá, že i díky vaším poznatkům a přáním pomůže k co nejlepšímu fungování webu a sociálních sítí, které jsou největším zdrojem informací o týmu.


Pro další informace můžete kontaktovat e-mail redakce@hcvm.cz, kde můžete zároveň posílat své dotazy na jednotlivé účastníky.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive