Bobři doma vyzvou první Porubu
pondělí 19.2.2018 | Richard Müller |

Bobři doma vyzvou první Porubu

Do konce základní části zbývají tři zápasy a o konečném umístění Bobrů není stále rozhodnuto. Pokud by ještě Weintrittovi svěřenci chtěli pomýšlet na čtvrtou příčku, musí začít bodovat, a to nejlépe už ve středu na domácím ledě prosti úřadujícímu vicemistrovi druhé ligy Porubě, která přijede do Valašského Meziříčí s cílem utužit svoji vedoucí pozici.

Naděje žije

Valašské Meziříčí neprožívá s koncem základní části vůbec povedené období. Momentálně mají hokejisté Bobrů za sebou čtyři prohry, a především ty s týmy, které se pohybují v tabulce okolo nich, je musí pořádně mrzet. Čtvrtá pozice se jim vzdálila a nyní musí ještě zabojovat o tu pátou. Zbývají už jen tři zápasy, ve kterých budou vždy Valaši čelit favoritům.

Poruba nebude chtít nechat nic náhodě

Prvním z nich bude ostravský RT TORAX, který má na prvním místě náskok tří bodů a případná výhra by mu tuto pozici zaručila. Proti Valašskému Meziříčí se ale Porubě moc nedaří. Naposledy darovala Valachům překvapivě všechny tři body.

Opava posloužila jako lovná zvěř

V minulém utkání se Poruba postarala o největší výhru sezóny. Doma neměla s poslední Opavou sebemenší slitování a vyhrála rozdílem několika tříd v poměru 16:1. Senzačních šest kanadských bodů dopsal do svých statistik obávaný Vladimír Luka.

Poslední zápasy Poruby:

Poruba - Šumperk 5:2
Hodonín - Poruba 7:5
Poruba - Opava 16:1.

Sestava Toraxu z minulého utkání:

Kubáň – Puškár, Adam, Fišera, Slavík, Dresler, Popela – Nestrašil, Zachar, Švarc – Fojtík, Káňa J., Luka / Finsterle – Jaroš, Haas, Káňa T.

Shrnutí

Utkání 47. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC RT TORAX Poruba 2011 se odehraje ve středu 21. 2. 2018 od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60,-

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS