4. zápas semifinále play-off: Oddálí Bobři konec sezóny?
neděle 18.3.2018 | Richard Müller |

4. zápas semifinále play-off: Oddálí Bobři konec sezóny?

Série semifinále play-off pokračovala v neděli v Porubě, kde se favorizovanému domácímu celku povedlo v prodloužení vyhrát a otočit tak stav série na 2:1 ve svůj prospěch. Bobři nyní musí v domácím zápase zvítězit, jinak se jim zavře nejen cesta do finále, ale také celá sezona. Je čas, aby se celý hokejový Valmez semkl a pokusil se aspirantovi na postup do WSM ligy cestu znepříjemnit.

V úterý všichni na zimák!

Čtvrtý semifinálový duel mezi Bobry a Porubou se odehraje v úterý 20. 3. 2018 od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Informace pro fanoušky

Vstupné na zápas je 60,- Kč. V provozu budou dvě pokladny a hostující fanoušci budou mít vymezený svůj vlastní vstup a sektor na levé straně tribuny (vchod ze strany krytého bazénu). Prodej lístků bude zahájen v 16:30. Každý lístek je slosovatelný v soutěži o ceny věnované sponzorem utkání.

Akreditace pro média

Z důvodu zvýšeného zájmu médií je povinen každý novinář a fotograf zažádat o akreditaci na e-mail redakce@hcvm.cz, kde uvede své jméno, činnost a redakci, kterou zastupuje. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci bez udání důvodu. Uzávěrka žádostí je v úterý v 15:00, kdy se také nejpozději dozví zájemci o udělení, či neudělení volného vstupu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS