Senzace! Seidler s Vaňkem budou pokračovat na Bobří hrázi
pátek 31.8.2018 | Daniel Gargulák |

Senzace! Seidler s Vaňkem budou pokračovat na Bobří hrázi

Práce vedení hokeje ve Valašském Meziříčí přináší nadále své ovoce. Po několika posilách do řad obranných přichází vyztužení i těch útočných. Petr Seidler a Rostislav Vaněk odehráli na Bobří hrázi už závěr loňské sezóny, když přišli pomoci Bobrům hlavně v tuhém play-off, přičemž patřili mezi to nejlepší, co se na ledě v modrobílém dresu pohybovalo. Nyní se na oba snajpry mohou fanoušci Bobrů těšit i v sezóně nadcházející.

Dvojice útočníků patřila k posledním posilám Valašského Meziříčí před blížícím se play-off loňské sezóny. Zároveň zvládli ještě v základní části odehrát sedm duelů, ve kterých si oba připsali po čtyřech bodech. Ve vyřazovacích bojích posléze naplno prokazovali, proč si je vedení Bobrů vyhlédlo ještě před koncem sezóny.

Jejich výkony zaujaly vedení Valašského Meziříčí natolik, že se oba borce rozhodlo angažovat i pro další sezónu a po vzájemné domluvě s hráči a uvolnění obou útočníků vedením Slezanu se oba připojili do tréninku s mužstvem.

Svou radost ze setrvání na Bobří hrázi neskrýval ani Rostislav Vaněk. „Jsme rádi, že jsme mohli přijít zpátky po úspěšné loňské sezóně. Silný zážitek byla určitě semifinálová sérii s Porubou, kdy to bylo celkově hodně emotivní, jenom škoda, že jsme to nedotáhli do konce,“ zavzpomínal na tvrdé bitvy se Slezany sedm a dvacetiletý útočník.

My věříme, že se oboum ex-opavským snajprům bude dařit i v sezóně nadcházejí, a tímto jim do ostrého startu soutěže přejeme hodně úspěchů v modrobílém dresu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS