Vstupné a permanentky na novou sezónu
pondělí 3.9.2018 | Klub |

Vstupné a permanentky na novou sezónu

Vedení hokejového klubu oznámilo v pondělí 3. září zahájení prodeje permanentních vstupenek na sezonu 2018/19 a zároveň zveřejnilo i výši vstupného na jednotlivá utkání.

Permanentky

Zakoupením permanentní vstupenky si zajistí držitel vstup na všech 19 domácích utkání v základní části. Hlavními výhodami je pohodlnější přístup na stadion a v přepočtu nižší cena, než u běžné vstupenky na jeden ligový duel.

Cena permanentky je 1.000,- Kč a zakoupit si ji mohou fanoušci dvěma způsoby. Buď osobně z rukou manažera klubu Petra Dvořáka po předchozí domluvě na e-mailu manager@hcvm.cz nebo na jakémkoliv domácím zápase na pokladně. První příležitostí bude už domácí generálka na ligu ve čtvrtek 6. 9. od 18:00.

Vstupenky

Cena vstupného na jednotlivá utkání se od loňské sezóny nemění. Fanoušci tedy opět letos zaplatí 60,- Kč a děti do 140 cm mají vstupné v doprovodu dospělé osoby zdarma.

Děkujeme všem, kdo si zakoupí permanentku, nebo navštěvuje pravidelně domácí zápasy Bobrů a věříme, že i v letošní sezóně vás převážně budeme bavit dobrým hokejem.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS