Premiéra se skupinou Jih. Bobři míří do Českých Budějovic
čtvrtek 4.10.2018 | Daniel Gargulák |

Premiéra se skupinou Jih. Bobři míří do Českých Budějovic

Po sedmi odehraných kolech a změřením sil se všemi soupeři ze své skupiny čeká na Bobry první protivník ze skupiny Jih. Valaši zajíždějí do Českých Budějovic, kde změří síly s místním David Servisem. Pro svěřence trenéra Weintritta půjde o nejdelší výjezd sezóny vůbec, zda jej Valaši zvládnou a vrátí se domů s body se začneme dozvídat v sobotu 6. října od 18:00.

David Servis se zatím hledá

Pokud si v Českých Budějovicích před sezónou něco nepřáli, bylo to zajisté současné tabulkové postavení jihočeského týmu. Tým z města Budvaru se po sedmi kolech krčí na posledním místě své skupiny s nelichotivými třemi body za jedinou výhru hned z prvního kola na ledě Táboru. Všechny nadcházející duely skončily pro jihočechy porážkami, přičemž ve všech případech odevzdali soupeřům všechny tři body.

Šance na chycení nového dechu přichází pro svěřence Kupky a Fedura v podobě prvního soupeře ze skupiny Východ, kterým nebude nikdo jiný než Valaši z Bobří hráze. David Servis bude mít k dispozici výhodu domácího stadionu, která může především po dlouhé cestě soupeře sehrát svoji roli.

foto: Petr Eliáš, IHC Písek

Bobři míří na jih Čech ze druhého místa

I přes prohrané utkání v posledním měření sil v rámci skupiny Východ na Bobří hrázi proti Slezanu Opava si svěřenci trenéra Weintritta udrželi tabulkové postavení, které jim náleželo již před zápasem, tedy druhé místo a do Českých Budějovic vyrážejí podruhé v sezóně za reparátem. Ten první se jim na domácím ledě proti Hodonínu vydařil na výbornou, když přejeli Drtiče z Hodonína 5:2.

Valašské Meziříčí jistojistě odjede do Českých Budějovic bez brankáře Jiřího Slováka, který utrpěl zranění právě v posledním duelu s opavským Slezanem. O poslední zápas minimálně v letošní sezóně půjde u Martina Kývaly, který se rozhodl své životní i sportovní kroky nasměrovat za velkou vodu do Kanady.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS