Bobři zajíždějí na led druhé Kopřivnice
čtvrtek 18.10.2018 | Vladimír Béna, Daniel Gargulák |

Bobři zajíždějí na led druhé Kopřivnice

Po volném kole čeká Valachy další soutěžní utkání. Valašské Meziříčí se s týmem z města Tatry utká podruhé v sezóně, přičemž v tom prvním byli úspěšnější Bobři, když svého soka zdolali v poměru 6:2. I díky bodům z tohoto utkání drží svěřenci trenéra Weintritta čtvrtou pozici s minimální ztrátou na týmy před nimi s tím, že mají zápas k dobru. Jak zápas nedalekých soupeřů dopadne se začneme dozvídat v sobotu od 17:00.

Kopřivnice podlehla Novému Jičínu v boji o první místo

Soupeři Bobrů se poslední duel nevydařil a nevyužil možnost posunout se do čela druhé ligy skupiny Východ. Na první místo místo Kopřivnice poskočil právě Nový Jičín po výhře 3:1. V sobotu svedou kopřivničtí další tuhý boj o cenné body a Bobrům mají rozhodně co vracet. V prvním měření sil od nich schytali šest gólů a odvezli si z Bobří hráze prohru v poměru 6:2.

Kopřivnice si v dosavadním průběhu sezóny připsala i několik bláznivých výsledků. Domácí demolice Orlově 10:4 nebo vyhoření v zápase se Šumperkem v poměru 0:9 je zatím jedinou domácí porážkou svěřence trenéra Kofroně. Bobři budou chtít tuhle statistiku bezpochyby rozšířit a odvést si z kopřivnického ledu všechny tři body.

Valaši se naladili na vítěznou vlnu proti Ďáblům

Valašské Meziříčí v posledních dvou zápasech zaznamenalo bláznivé skóre 12:11, když nejprve svěřenci trenéra Weintritta padli v Českých Budějovicích 6:8, aby si o týden později spravili chuť proti Novému Jičínu, který po tuhé bitvě nakonec udolali 6:3.

I na ledě Kopřivnice se tak dá očekávat gólová přestřelka, ze které budou chtít Valaši odejít jako vítězný tým a posunout se v tabulce za určitých okolností i na první místo. Přijeďte naše borce podpořit k nedalekému soupeři v boji o další důležité body a potenciální první místo tabulky.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS