Valaši budou bránit nálet šumperských Draků
pondělí 22.10.2018 | Daniel Gargulák |

Valaši budou bránit nálet šumperských Draků

Tentokrát ne celý týden, ale pouze jeho polovina bude dělit svěřence trenéra Weintritta od dalšího ligového utkání. Na Bobří hráz zavítá lídr ligy Šumperk, kterému mají Bobři z prvního vzájemného duelu co vracet, když na jeho ledě nevstřelili jediný gól a prohráli rozdílem tří branek. Začátek zápasu je stanoven ve středu na 18:00.

Draci po sérii proher přejeli Nový Jičín

Po vcelku suverénním vstupu do nové sezóny přišel ze strany Šumperku útlum v podobě tří za sebou jdoucích proher. První z nich přišla na ledě soupeře ze skupiny Jih Písku těsným rozdílem 2:1. Následně Draci nestačili na poslední Orlovou na domácím ledě, když padli v poměru 5:1, aby o čtyři dny později samostatné nájezdy v Opavě.

Draci ale nechali na krátké neúspěšné období zapomenout v posledním kole. V něm ve svém domácím svatostánku přivítali Ďábly z Nového Jičína, kterým nadělili na cestu domů šest branek a nechali si doma všechny tři body za výhru 6:1.

Bobři budou Drakům vracet úvodní porážku

Valašské Meziříčí zajíždělo naposledy na led Kopřivnice. Na ledě Tatry to byl opět jeden z velmi bojovných utkání, jako už spousta takových v letošní sezóně ze strany Valachů. Ti u nedalekého soupeře nakonec padli po prodloužení a odvezli si na Bobří hráz jeden bod.

Na programu bylo čtvrté kolo druhé ligy skupiny Východ, které svěřence trenéra Weintritta zavedlo na led Šumperku. Právě tam Bobři schytali úvodní porážku v sezóně, přičemž sami nedosáhli jediné branky. Zda bude pro Valachy tentokrát střet s Šumperkem bodově úspěšný se přijďte přesvědčit na vlastní oči ve středeční podvečer.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS