Bobři vyrážejí na jih Moravy. Soupeřem budou Drtiči z Hodonína
pátek 26.10.2018 | Daniel Gargulák |

Bobři vyrážejí na jih Moravy. Soupeřem budou Drtiči z Hodonína

Svěřence trenéra Weintritta čeká výjezd k tradičnímu soupeři z nejjižněji položeného města Druhé ligy. Drtiči z Hodonína nabrali nový směr s příchodem nového sponzora, přesto v posledním utkání nedokázali uspět. Zda se Valašskému Meziříčí podaří přidat Hodonínu druhou porážku v řadě a odvézt si z jeho území další body do tabulky ukáže sobotní podvečer od 17:00.

Drtiči s novým sponzorem v zádech

Z Druhé ligy - skupiny Východ bylo odehráno už devět kol, když se v Hodoníně rozhodli ke změně názvu díky novému sponzorovi. Nově se jihomoravané prezentují jako SHK iClinic Hodonín. Do týmu následně přibylo několik posil včetně brankáře Andrease Kubáně z prvoligové Poruby, který se ihned ujal pozice jedničky v brankovišti Drtičů.

Na ledě jakoby po příchodu sponzora nastoupil kompletně vyměněný Hodonín. Drtiči nejprve po sérii proher v zádech nadělili Orlové hned osm gól, aby o tři dny později nechali odjet Slezan Opava ze svého ledu s přídělem dalších pěti branek po výhře 5:1. V posledním kole ale jihomoravané nestačili na Nový Jičín, kterému podlehli těsným rozdílem 4:3.

Valaši budou hájit první místo

Když svěřenci trenéra Weintritta ve středu udolali Draky z Šumperka, bylo jasno. Minimálně do sobotu se budou moct vyhřívat na prvním místě východní skupiny. Bodové rozdíly mezi jednotlivým mančafty jsou ale minimální a jediná prohra může znamenat propad i o čtyři příčky.

„První zápas jsme s nimi vyhráli, takže nám mají určitě co vracet. Musíme vycházet ze zabezpečené obrany, hrát trpělivě a snad díky tomu přijdou nějaké góly,“ má jasno o receptu na Drtiče střelec vítězné branky z posledního utkání Petr Seidler. Bobři budou také usilovat o první výhru z venkovního ledu od 29. září, ta poslední přišla na ledě poslední Orlové.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS