Vrátí Bobři Opavě porážku?
čtvrtek 8.11.2018 | Richard Müller |

Vrátí Bobři Opavě porážku?

Z prvního místa, které si Bobři upevnili v minulém utkání, zajedou po týdenní pauze do Opavy. Slezané v prvním vzájemném duelu sezóny odvezli z Valašska dva body po úspěšném prodloužení. Dokáže se tým kouče Weintritta připravit na nepříjemného soupeře? Sobotní zápas začíná v 17:00 na zimním stadionu města Opavy.

Napěchovaný předek tabulky

Bobři momentálně figurují na první pozici, ale situace se může kdykoliv změnit. Hned první čtyři celky jsou v rozmezí jediného bodu. To ovšem neplatí pro Opavu, která z předposledního místa ztrácí na první příčku sedm bodů.

Avšak za outsidera Slezané určitě nebudou. V minulém kole přehráli Tábor hladce 3:0 a na domácím ledě neprohráli téměř měsíc a půl.

Největší zbraní Valmezu se ukázal opět uzdravený gólman Jiří Slovák, jemuž se i po zranění zadařilo a byl hlavní postavou v předchozím duelu s Pelhřimovem. Nastoupit by měl tedy i proti Opavě.

Bude to právě gólman Slovák, který by měl být nejvíce ve střehu před opavským tahounem Lukášem Černým (8+7). Meziříčské ofenzivě zase může nadělat starosti gólman Michal Wanecki, jež byl strůjcem úspěchu Opavy ve Valmezu.

Přijeďte podpořit Bobry

Utkání se odehraje v sobotu 10. 11. od 17:00 na zimním stadionu v Opavě. Vstupenka na utkání stojí 40 Kč, ženy zaplatí 20 Kč, a děti do 12 let mohou přijít zdarma.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS