Valaši míří na led Písku, soupeře z kvalifikace před osmi lety
pátek 16.11.2018 | Daniel Gargulák |

Valaši míří na led Písku, soupeře z kvalifikace před osmi lety

Třetí po sobě jdoucí venkovní měření sil Valašského Meziříčí zavede Bobry ke starému známému. První souboj dvou kvalifikantů o první ligu z roku 2010 proběhne v letošní sezóně na ledě Písku v sobotu 17. září od 17:30.

V Písku se po dobrém startu trápí

Vstup do sezóny neměli svěřenci Karla Herra vůbec špatný. Po sedmi utkáních zaznamenali čtyři zářezy soupeře, posléze však přišla pouhá dvě vítězství a řada proher, která píseckým momentálně přisuzuje čtvrtou pozici jižní skupiny.

Na státní svátek Písek přivítá Bobry z Valašského Meziříčí, svého soka z kvalifikace o První ligu ze sezóny 2009/2010. Více symboliky k náběhu na vítěznou šňůru, která by písecké přiblížila k suveréní vedoucí trojici si jihočeši nemohli přát.

Tři Bobři památníky

Na dnešní soupisce Valašského Meziříčí figurují hned tři hráči, kteří byli součástí mužstva i před deseti lety. Konkrétně se jedná o Petra Dvořáka, Tomáše Brunce a Miroslava Mikela. Minimálně první dva jmenovaní velmi pravděpodobně nastoupí i do sobotního utkání po osmi letech proti Písku, u Mikela zůstává start s otazníkem kvůli zdravotním indispozicím.

Petr Dvořák v domácím utkání kvalifikace proti Písku.

Tomáš Brunec tváří v tvář brankáři v domácím utkání kvalifikace proti Písku.

Přijde po prohře v Novém Jičíně další vítězství?

Stejně jako Písek, i Valaši v posledním kole Druhé ligy své utkání nedokázal dovézt k žádnému bodovému zisku. Svěřenci trenéra Weintritta sváděli s Ďábly tuhou bitvu, domácí ale rozhodli dvěma rychlými brankami ve třetí periodě.

Bobry čeká druhý z nejvzdálenějších výjezdů sezóny. Ten první na ledě Českých Budějovic skončil divokou přestřelkou a prohraným duelem v poměru 8:6. Budou Valaši tentokrát úspěšní a přivezou na Bobři hráz další cenné body do tabulky?

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS